Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Todėl kad sitas LT seimas kaip ta boba nenulaiko lietuvio uz dantu,darykite viska tyliai ir nesigirkite,bet kas jiems belieka tokio seimo as nebemamenu, ne seimas o LT katastrofa,valstybe kaip musu dar egzistuoja korupcija medicinai ateina galas svetimas vos važiuoja policija vos vos kariuomene be ginkluotes,arba sena ,ukininku ignoravimas,masinis mišku kirtimas KAM?mazos pensijos,galėčiau vardinti ir vardinti kas vyksta musu salėje ne taip kaip reikia
@LIETUVIS Vanka! O kai ateis tavo issilgtas tarptautinis nusikaltelis putin, su zmogzudziu gauja, tu jau busi visiskai laimingas:D?
Ivan Vasiljevič-rašyk rusiškai
Ivan Vasiljevič-rašyk rusiškai
@LIETUVIS aha,tik LIETUVIS taip ir rašo,,MUSU SALĖJE"',kokioj salėje esi,šokių ar kino?kokio LIETUVIO už dantų nenulaiko?
@Ivan Vasiljevič-rašyk rusiškai dar džiaukis kad salėje o ne šuns numyžtoje balutėje. Kiek didesnę už baikalo ežerą lietuvėle nori kad valstybe vadintų? Perdaug garbės joje gyvenančiom skatynom.
@LIETUVIS nebemamenu...
Mes ir norim buti antiruskiais! Tiesa padake.
Jeigu ši russofašistė siunta,vadinasi Lietuva priėmė teisingą sprendimą.AMEN.
Lietuviai yra beždžionės jie mėgdžioja jav,todėl jie neverti pagarbos,nes viskas kas bloga atėjo tik iš europos.
@Mes esam blogiau už beždžiones, nes tokie kaip mes "velykije deržavnyje", nes "net analogov po tuposti v myre" palaikom ryšius tik su akmens amžiaus gentim iš Afrikos, Dūra Madūra iš Pietų Amerikos ir kepsnuku iš Šiaurės Korėjos. Šlovė "Lionkiai" stikliniam grabelyje, senukui carui ir bojarinams oligarchams!!! Siūlau naują revoliucinį 'vatnykų' šūkį: "viskas liaudžiai, viskas tautai, o mužikui nuogi p****i"
Arba, jei rimtai: - rusai kelkitės ir pagaliau sukurkit savo normalią, neagresyvią, negrobuonišką kaimynų ir viso pasaulio atžvilgiu, valstybę!
lietuviai ir beždžionės
lietuviai ir beždžionės
@Mes vienodo smegenų lygio. Neturi nė vieno Nobelio, kurį gauti smegenų reikia. Tas kūrį savinasi, Č. Milošas - lenkas. Gimė Rusijos imperijoj, gyveno, dirbo ir Nobelį gavo Lenkijoj.
Kaip nu kryžiaus numta,oi nelengvai ateina tie milijonai pas ją,oi nelengvai
Nėra tvarkos Lietuvoje.Valdžia todėl ir prisileido visokiausių atėjūnų
Byby. I aki rusu šude
Kad kepurė ant akių nekristų.
Kad kepurė ant akių nekristų.
@Fanas Rza
@Fanas tau ant kaktos!
Vatiniai vėl kitus moko tarptautinės teisės.
@Nu va Atiduokit Putiną TBT. Tada gal kas nors jūsų ims klausytis.
Pizdiec wam Litviniuros ubogije .Neko savo neturite wsio prajibali
@R rusky gavniuk ...gavotrit moskwa..priom..
@R Golodranec zakroj cvoj vaniyči pot,
@R PNX, pridurke.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų