Rašyti komentarą...
Rusai Klaipėdoje atsirado tik 1944. Lietuva dėl jos kalėsi su kryžiokais, o 1923 jį vėl paerėmė. Visa Tautų lyuga galiausiai pripažino tai, kaip faktą. Kyla klausimas - kaip Rusija galėjo padovanoti tai, kas jai jei nepriklausė tiesiog niekada? Net ir Konigsbergą, pagal Potsdamo susitarimus, ji teturėjo laikinai :) Geriau jau, rusofilai,l nekelkit tos temos. Ne kas gausis :)

wikipedija yra ne koks šaltinis :) Patikėk :)
isprotejusios megztos beretes
klaipeda jau kam kam,o lietuvai niekada nepriklause;-))
Rusai podavonojo.
p.s.
Jus tik paziurekit ka raso musu vikipedia lt apie Rusija....,ir wikipedia(Angliska!) apie Russia.....
Na kaip Jums skirtumas???
Nors dabar supratot kaip mieloja,propaganduoja musu valstybe???
Stalinas tik tol siūlė, kol frontas artėjo prie Lietuvos, aiškino, kad prūsų gentys yra lietuviai, todėl žemė turi priklausyt Lietuvai. Ir užmiršo - vos tik pasiekė Lietuvą.
Jei Sniečkus būtų pasiūlymą priėmęs, būtume ne tik nepriklausomybės negavę, bet ir Kauną praradę ir lietuvių kalbą. Būtų reikėję gatvių užrašus ne trim kalbom, bet dviem - lenkų ir rusų. Dabar tik Vilnių praradome - na, kol kas dar leidžia mums ten gyventi.
Klaipėda jau kam kam, o Rusijai išvis niekada nepriklausė :)
kazkodel niekas nesneka,kaip buvo atgautas klaipedos krastas ir kiek tai kai navo rusijai.pasidomekit
23/02
Russian state development corporation Vnesheconombank (VEB) expects to receive over 30 billion rubles ($1bn) of net profit calculated to Russian Accounting Standards in 2011, a 3.8% rise year-on-year.

dabar prie Kalinigrado prijungs visą Lietuvą už 1 rublį. Ot tai bus juoko. Gerai vokiečiai kalba - kantrybė yra vertybė.
Garbaciovas turi ant galvos rusijos zemelapi
Garbaciovas turi ant galvos rusijos zemelapi
Į viršų