Lietuvės paauglės nužudymas Anglijoje: niekino ir po mirties

Viename iš Didžiosios Britanijos teismų antradienį buvo paskelbta, kad visuomenę sukrėtęs 14-metės lietuvės nužudymo byla yra dar sudėtingesnė, negu manyta iš pradžių. Nusikaltimu įtariamam 16-mečiui pateikti kaltinimai ne tik dėl nužudymo, tačiau ir dėl išprievartavimo, net ir po aukos mirties.

Vulverhamptone, Vest parke, 2018-ųjų birželio 13-ąją buvo aptiktas paauglės V. S. lavonas su išorinėmis smurto žymėmis. Paauglės nužudymu yra įtariamas 16-metis, kurio vardas nėra atskleidžiamas dėl jauno amžiaus, rašoma „Daily Mail“.

Trečiadienį Vulverhamptono karališkojo teismo proceso metu paaiškėjo šiurpios šio nusikaltimo detalės. Tyrėjai nustatė, kad mergaitė mirė nuo smūgio buku daiktu į galvą. Keturiolikmetė taip pat buvo išprievartauta prieš mirtį ir po jos.

Iš Lietuvos kilusi V. S. su mama ir patėviu gyveno Vulverhamptone. Jos šeima iki šiol negali atsigauti nuo patirto sukrėtimo, o nužudytąją vadina „mažuoju angelu“. Nusikaltimas sulaukė didžiulio Didžiosios Britanijos žiniasklaidos dėmesio, šokiravo ir vietos bendruomenę. Teigiama, kad nusikaltimą galimai padaręs paauglys yra to paties miesto gyventojas.

Įtariamasis teisme nepripažino savo kaltės, į visus tris jam pateiktus kaltinimus jis atsakė „nekaltas“. Kitas įtariamasis, 17-metis jaunuolis, buvo paleistas, įtarimai jam buvo panaikinti.

Bylos nagrinėjimas truks kelias savaites, teigiama „The Independent“. Kaltintojai tikina, kad yra surinkę pakankamai įrodymų jaunuolio kaltei įrodyti, įskaitant ir DNR tyrimus.


Rašyti komentarą...
W
Wolverhampton
2018-11-27 15:45:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zurnaliugos rasot ir nezinot patys ka rasot... kokiam dar Londone gyveno? Geda uz jusu neisprusima anglu kalbos..
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų