Latvija dėl koronaviruso uždaro sienas

Latvija nuo kovo 17-osios iki balandžio 14 dienos, kol šalyje galios nepaprastoji padėtis, stabdo tarptautinį keleivių pervežimą oro transportu, traukiniais, laivais ir autobusais, taip pat uždaro savo sieną.    

669

Šios priemonės įvedamos vyriausybės ir Krizių valdymo tarybos sprendimu, siekiant sustabdyti naujojo koronaviruso plitimą.   

(669 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Koronavirusas plinta

Nuo antradienio Latvijoje įsigalioja laikinas draudimas žmonėms ir transporto priemonėms kirsti Europos Sąjungos išorės sienų kirtimo punktus oro uostuose, uostuose, geležinkeliuose ir keliuose, taip pat sienos kirtimo punktus, skirtus pasienio susisiekimui. Šie apribojimai netaikomi krovinių gabenimui.   

Be to, galiojant nepaprastajai padėčiai visos sporto, pramogų, kultūros ir kitos įstaigos turi baigti darbą iki 23 valandos.  

Nepaprastosios padėties metu Latvijoje draudžiami visi vieši renginiai, nepriklausomai nuo žmonių skaičiaus, taip pat susibūrimai, eitynės, piketai ir religiniai susibūrimai.  

Latvijos vyriausybė taip pat nutarė apriboti iki 50 žmonių neorganizuotus susibūrimus kultūros, pramogų, sporto renginių ir religinių apeigų vietose. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų