Las Vegaso šaulio tėvas buvo „bankus plėšęs pavojingas psichopatas“

Stepheno Paddocko, spalio 2-ąją paleidusio šūvių seriją į Las Vegaso festivalio dalyvius, nužudžiusio mažiausiai 59 žmones ir dar 500 sužeidusio, tėvas buvo „bankus plėšęs psichopatas“, rašoma „Business Insider“.

16

1969-1977 metais Patrickas Benjaminas Paddockas buvo patekęs į Top-10 FTB nusikaltėlių sąrašą.

Šaudymai, plėšimai ir pervažiuotas FTB agentas

Leidinyje yra tvirtinama, kad Paddockas vyresnysis, kurį gydytojai oficialiai buvo pripažinę psichopatu su polinkiu į savižudybe, plėšė bankus ir nuvarinėjo automobilius. Po kelių ginkluotų apiplėšimų Arizonoje jis buvo sučiuptas ir nuteistas 20 metų kalėjimo. Tačiau 1969-aisiais P. B. Paddockas pabėgo ir ilgai slapstėsi.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pareigūnai ir žiniasklaida aiškinasi tragedijos Las Vegase aplinkybes

1980-aisiais jis tariamai pabandė pradėti naują gyvenimą, tačiau galų gale 1987 metais buvo sučiuptas dėl reketo, tačiau kalėjimo išvengė atsipirkęs bauda. Stepheno Paddocko tėvas mirė 1998-aisiais.

FTB plakatas, kuris šiuo metu yra prieinamas internete, skelbia, kad Las Vegaso žudiko tėvas yra „diagnozuotas psichopatas, naudojantis šaunamuosius ginklus plėšiant bankus“ ir „turintis polinkį į savižudybę, bei yra laikomas ginkluotų ir labai pavojingu“.

Vietos laikraščiai, netrukus po jo nusikaltimų paviešinimų, citavo kaimynus, kurie „negalėjo patikėti, kad šis spalvingas verslininkas, tuomet dar 34-ių metų amžiaus, buvo susijęs su plėšimais“.

Paddockas vyresnysis yra irgi „pasižymėjęs“ Las Vegase. Anot „Tuscon’s Daily Citizen“ leidinio, susidūręs su jį persekiojusiais FTB agentais vyras pabandė bėgti pervažiuodamas vieną jų mašina.

Biografija – be teistumo ir be išskirtinio polinkio ginklams

Pareigūnai užpuoliko tėvo biografiją tyrinėja dar ir todėl, kad kol kas niekas negali paaiškinti Stepheno motyvų. Vyras atidengė padriką ugnį į kantri muzikos festivalio dalyvius bei nužudė 59 žmones. Viešbučio numeryje buvo aptikti 8 ginklai, įskaitant kelias automatinio šaudymo pompas, leidžiančias imituoti ginklo automatinį šaudymą. Vėliau šalia jo namų buvo aptikta 18 kitų ginklų ir sprogmenys.

REKLAMA

Atsakomybę dėl Las Vegase įvykdyto išpuolio prisiėmė teroristinė organizacija „Islamo valstybė“, tvirtinanti, kad S. Paddockas prieš kelis mėnesius atsivertė į islamą. Tačiau JAV teisėsauga kategoriškai neigia šiuos pranešimus ir tvirtina, kad tam nėra jokių įrodymų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų