Kruvinas sekmadienis JAV: Čikagoje nušauta 7 metų mergaitė, Viskonsine – 3 žmonės

Čikagoje prie „McDonald’s“ restorano sekmadienį nušauta 7 metų mergaitė, jos tėvas buvo sunkiai sužeistas, pranešė policija.

Jontae Adamsas ir jo duktė Jaslyn buvo pašauti sekmadienį po pietų, kai sėdėjo mašinoje restorano automobilių stovėjimo aikštelėje, nurodė Čikagos policija.

Vienas restorano darbuotojas, kuris prašė neskelbti jo pavardės, laikraščiui „Chicago Sun-Times“ sakė, kad prie automobilininkams skirtos užsakymų atsiėmimo vietos iš pilko automobilio išlipo du žmonės ir pradėjo šaudyti į J. Adamso automobilį.

Į mergaitę pataikė kelios kulkos; ligoninėje buvo konstatuota jos mirtis. Tėvas buvo pašautas į liemenį ir nuvežtas į tą pačią ligoninę. Jo būklė apibūdinama kaip rimta.

Kol kas jokie įtariamieji nesuimti, policija galimo motyvo nenurodo.

Viskonsine užeigoje nušauti 3 ir sužeisti dar 2 žmonės

Viskonsino valstijos pietryčiuose per šaudymą užeigoje, kur tuo metu buvo daug žmonių, žuvo trys ir buvo sunkiai sužeisti dar du žmonės, pranešė vietos šerifo įstaiga.

Kenošos apygardos šerifas Davidas Bethas sakė, kad dėl anksti sekmadienį užeigoje „Somers House Tavern“ įvykusio incidento įtariamas asmuo tebėra laisvėje, bet, jo nuomone, pavojaus visuomenei nebėra.

„Manome, kad įtariamasis žinojo, į ką taikėsi“, – sekmadienį spaudos konferencijoje sakė D. Bethas. Jis paprašė visuomenės pagalbos renkant informaciją apie incidentą.

Kenoša yra maždaug 50 km į pietus nuo Milvokio, netoli Viskonsino ir Ilinojaus sienos.

Įtariamojo buvo paprašyta išeiti iš baro, bet jis sugrįžo ir pradėjo šaudyti. Pasak D. Betho, šaudyta bare ir lauke.

Šerifas neatmetė galimybės, kad įtariamųjų gali būti daugiau.

Pareigūnai dar aiškinasi aukų tapatybes. D. Bethas sakė, kad du žmonės žuvo įvykio vietoje. Trečias žmogus įšoko į automobilį su kitais dviem žmonėmis ir jie netrukus sustabdė policijos automobilį. Pareigūnas nuvežė pašautą žmogų į ligoninę, kur buvo konstatuota jo mirtis.

REKLAMA

Du sužeisti žmonės nuvežti į ligonines. Pasak šerifo, gali būti ir kitų, lengviau sužeistų žmonių, todėl ligoninių paprašyta padėti juos surasti.

Tyrėjai studijuoja stebėjimo kamerų nufilmuotą medžiagą. Minėta užeiga kameras įsirengė prieš porą metų.

Šalyje pastaruoju metu įvyko visa virtinė šaudynių. Ketvirtadienį siuntų bendrovės „FedEx“ sandėlyje Indianapolyje buvo nušauti aštuoni žmonės.

Praėjusį mėnesį keturi žmonės buvo nušauti biurų pastate Kalifornijoje, aštuoni žmonės – SPA centruose Atlanto rajone, 10 – prekybos centre Boulderyje Kolorade.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2021-04-19 13:51:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bezdzioniu salis valdoma Zombie Bidon'o
Atsakyti
0

P
Pensininkas
2021-04-19 19:56:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur ziuri senelis Bidenas.Vel zuva nekalti zmones.Tikriausiai apkaltins rusus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų