Kovos menų ekspertas suabejojo Vladimiro Putino „diržais“ ir iškvietė jį į dvikovą

JAV žurnalistas, nacionalinio saugumo klausimais rašančio tinklaraščio „Lawfare“ redaktorius Benjaminas Wittesas Rusijos prezidento pasiekimus kovos menuose vadina falsifikacija, rašoma „The Washington Post“. Jis V. Putinui metė iššūkį kovai.

11

Publicistas pareiškė, kad per Rusijos televizijas, o vėliau ir Vakarų žiniasklaidoje, platinama vaizdinė medžiaga, kurioje Vladimiras Putinas demonstruoja savo įgūdžius yra parodomosios akcijos, o jo priešininkai specialiai jam pasiduoda. Žurnalistas teigia, jog Rusijos prezidento priešininkai pernelyg lengvai krenta po jo smūgių. Tuo, anot jo galima įsitikinti iš laisvai prieinamų įrašų „YouTube“. Pats B. Wittesas turi juodąjį tekvondo ir aikido diržus.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kovos menų ekspertas suabejojo Vladimiro Putino „diržais“ ir iškvietė jį į dvikovą

B. Wittesas pažymi, kad jo iššūkis V. Putinui – ne juokai. Jis mano, kad prezidentas turi arba priimti iššūkį, arba susidurti su visuotiniu pasmerkimu „kaip nevykėlis ir apgavikas“.

Kremliaus tinklapyje patalpintoje V. Putino biografijoje yra teigiama, kad Rusijos prezidentas nuo 11 metų užsiima dziudo ir sambo imtynių sportu. 2006-ųjų rugsėjį jis tapo Europos dziudo sąjungos garbės prezidentu, 2010-aisiais gavo „Dziudo srities daktaras“ garbės diplomą viename Pietų Korėjos universitete. V. Putinas taip pat yra daugkartinis Sankt Peterburgo sambo čempionas ir šios sporto šakos sporto meistras. Rusijos prezidentas taip pat turi juodąjį karate diržą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų