REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris iš Kalifornijos mirė nuo COVID–19 sukeltų komplikacijų, taip ir nespėjusi ant rankų paimti savo naujagimės dukros. Gimusi mergaitė iškart nuo motinos buvo atskirta, siekiant apsaugoti kūdikį nuo užsikrėtimo.

Moteris iš Kalifornijos mirė nuo COVID–19 sukeltų komplikacijų, taip ir nespėjusi ant rankų paimti savo naujagimės dukros. Gimusi mergaitė iškart nuo motinos buvo atskirta, siekiant apsaugoti kūdikį nuo užsikrėtimo.

REKLAMA

Vanessa Cardenas Gonzalez (33) iš Kalifornijos teigiamo koronaviruso testo sulaukė besilaukdama dukrytės. Du sūnus jau turėjusi moteris virusu užsikrėtė paskutiniais nėštumo mėnesiais. Dukrytę Heaven ji pagimdė lapkričio 9 dieną, bet tuoj pat buvo nuo jos atskirta, siekiant apsaugoti naujagimę nuo užsikrėtimo koronavirusu.

Mama su dukra buvo išleistos iš ligoninės, kai abiejų jų būklė buvo pakankamai stabili, kad jos galėtų važiuoti namo. V. Gonzalez buvo nurodyta saviizoliuotis namie kartu su vyru Alfonso, kad naujagimė neužsikrėstų virusu.

Pasak „Fox“ televizijos, tuo metu vyras savo žmonai sakė: „Taip negalima. Man labai gaila, bet tu žinai, kad dabar negali būti su kūdikiu. Turime imtis atsargumo priemonių.“

REKLAMA
REKLAMA

Jis pasakojo, kad jo žmona buvo sugniuždyta, negalėdama laikyti naujagimės ant rankų ir turėdama su ja matytis tik vaizdo skambučiais. V. Gonzalez būklė pablogėjo nuo gimdymo praėjus 48 valandoms – ją ištiko širdies smūgis ir ji lapkričio 11 dieną vėl buvo paguldyta į ligoninę. Trijų vaikų mama mėnesį kovojo su liga ligoninėje, bet gruodžio 14 dieną mirė.

REKLAMA

Sukrėstas jos vyras Alfonso sako, kad planuoja žmonos asmeninius daiktus perduoti dukrai, kai ji paaugs.

„Papasakosiu jai, kad ji buvo mano stiprybė. Ji buvo mano antra pusė“, – sakė jis.

Interviu „USA Today“ Alfonso atskleidė, kad jo dukros vardas Heaven (angl. Rojus) yra tikra pranašystė, turint omenyje tai, kas nutiko jos mamai.

„Mama buvo susiruošusi keliauti į rojų“ – sakė jis.

Šeimos draugė Desiree Vera įkūrė „GoFundMe“ puslapį, norėdama padėti šeimai padengti laidotuvių išlaidas. Tinklapyje jau suaukota 42 558 dolerių – pirminis tikslas buvo surinkti 10 000 dolerių.

REKLAMA
REKLAMA

Jame rašoma: „Visiems mūsų draugams, šeimoms nariams ir bažnyčios bendruomenei skaudančia širdimi pranešame, kad mirė mylima žmona, mylinti mama, dukra ir draugė Vanessa Cardenas Gonzalez. Vanessai užsikrėtimas koronavirusu buvo patvirtintas kelioms dienoms likus iki gimdymo – ji pagimdė nuostabią mergytę Heaven Leigh Gonzalez. Taip lauktos pirmos dukrytės ji negalėjo net palaikyti ant rankų, negalėjo su ja kontaktuoti.

Iš ligoninės ji buvo išsiųsta namo ir gavo nurodymą saviizoliuotis nuo kūdikio ir šeimos, kurią matyti galėjo tik vaizdo skambučiais. Kitą rytą Vanessa vėl buvo skubiai atvežta į ligoninę, nes patyrė širdies smūgį, kuris pažeidė smegenis. Paskutines savo gyvenimo dienas ji praleido prijungta prie dirbtinės plaučių ventiliacijos Kalifornijos universitetinėje ligoninėje.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų