Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
JAV po truputį atsisako pasaulio. Rusija su Kinija nusprendė atsiriekti dalį planetos įtakos...
Putinas gyvena savo svajonėse ir visi turi pagal jo isgalvojimus gyventi. Ir prezidentu nori būti amžinai. Kito nėra ir nebus. Kas kitaip mąsto yra Rusijos priešai. Į kalėjimus į tremtį pasisakancius prieš carą putleri.
Zaluzna jau senai reikejo keisti i sirski kuris eme apgyne kijeva, xarkova, jis gi sausumos vadas, o zaluznas nekazka, sedim sedim laukiam pakol rusai daugiau mobilizuos apsikas daugiau. Usa tas senai netinka milijardus leido, o anie maza lopa atsieme. Na ten tie prilaukus, o tada per minas kaip dabar rusai juda. O sunku per upe pereiti nuo xersono ten juk nieko nera uz tos upes. Cmobikai ir jokiu irvirtinimu miskai. Ir uzeitu i melitopoli is nugaros rusam. Juk senai visa kranta laiko. Va cia beda zaluznas super pasyvus, toks jausmas lyg jis 2014m istriges, sirskis turi ta suvokima nera kada sedet karas turi but greitas, sedesi pralaimesi.atsiimi visa terit greit ir tiesiai i nato. Jau senai reikejo sirskiui duot vadzias, zaluznas na jis yra is sovietinio likes mokyklos karo apsiskaites,protingas, bet na netinkamas, kaip ir visi postsovietiniai generolai. Isvis vadas neturi po telikus slaistytis i pokalbiu laidas eit. Nors ji mego visi kas is to. Tu aktyviam kare, o kariai tupi. Rusai puola ir ka?ger gynyba yra puolimas. Negalima taip rusai galop ras kur pralist kaip su ruo vamzdziu. Turi weit i prieki judint linija. Rusam daug nereiketu ir ragai butu kaip xarkove. Tada ir jav laimingi butu did ter atkovojus butu ka parodyt. Taip turi siusti karius i mirti tokia jau dalia vado.nu bet juk ti aktyviam kare, isvis keista kai vyrai ukr nemobilizuoti sedi restorane kavute geria. Ar po eu trankosi
2024 metais putinas pradės prarasti pusiausvyrą, jam darysim sunku valgyti, vaikščioti, tuštintis, šlapintis. Jis vis blogiau artikuliuos ir skaičiuos. Jam prasidės frontotempotalinė demencija. 2025 metais jisai pradės nesuprasti savo aplinkinių elgesio ir jam atrodys, kad jie nori jį nužudyti. Bus išžudyti pagrindiniai kremliaus darbuotojai, net ir peskovas. 2025 metais spalio 7 dieną - per gimtadienį - jis bus priverstas nusišauti, o pelenai bus paleisti per kremliaus kaminą. Vanga.
Zelenskis ruošiasi būti Kijevo Rusijos valdovas, o Zalužnas bus Ukrainos valdovas.
@Rokiruotės tada susiemi save i rankas ir sakai, reikia, reikia ir butina limijardu dar gaut is roboto senelio usa
Naujas etapas išgelbės Ukrainą ir pasaulį. Zelenskis pradės sprogdinti ir pult Maskvą, Peterburgą, Kaliningradą, Novosibirską. Jie užgrobs geriausius rusų laivus ir sprogdins krymą. Pietų korėja sprogdins Šiaurės korėją. Japonai atsiims kurilus. Vokiečiai atsiims Kaliningradą. Kijevas atsiims Maskvą. Kito kelio nėra.
@Naujas etapas ne zolyte toki poveiki dave tau
Putinui tikrai prastai. Jis pasakoja karlsonui, kad zelenskio tėvas kovojo su naciais. Jūr tipo to klausė zelenskio.
Syrskio tėvai ir brolis gyvena Rusijoje, negi nebuvo ukrainiečių tokioms pareigoms. Tik visiškas asilas arba Rusijos agentas taip gali pasielgti. Naivu manyti ,kad Syrskis nebus veikiamas ir santazuojamas per jo šeimą Rusijoje.
@Kažkoks pyz...c Zydas Putinas santazuos zyda Syrski ? Eik tu nx
@Kažkoks pyz...c Nebent prie Lenkijos sienos kokią šeimą kitą.... Tokios tautybės kaip ukrainietis ir nebuvo .
@Kažkoks pyz...c Syrskis kijeva ir xarkova nuslave nuo rusu per puse metu dunduk
Ukrainiečiai nenori karo . Kodėl išgama Zelenskis nevykdo ukrainieciu valios ?
@; Tidėl kad tu orkų trolis.
@Primatui dar neisaugai is hario poterio filmuku
kas toliau? JAV paramos nėra keisk ka nori
@| Blogą vadą atleidau dabar Kitą pastačiau. Na ir DUOKIT PINIGŲ!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų