Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Čia kaip Donecka užpuolė saparasistai remiami Rusijos. Tai dabar Irano ir Rusijos Hamas užpuolė Izraelį:))) įdomu Izraelis toliau čiulps Rusijai? Gal laikas Izraeliui tapti nauja Čečėnija, jau iškart pasikeisti į Rusijos himną, vėlyvą. :)
@Znznzn debiloide tu zombini, jeigu ka Hamas finansuojamas per West bankus- tai viska pasako. Izraelis nepakluso Jav apynasriui ir turim ka turim.
@omg Nea pries pora dienu hamas maskvoij su talibais lankesi jie gi net video matuti su rusu naujausiai priestankinias laksto ir izraelio tankus merkavas degina....ne sutapimas iranas isijaute netik rusijaj padeda bet jau ant izraelio raunasi o viska kursto putinas
@Nato prabusk O kas Putiną finansuoja? Abramovičius su Kantoru? Izraelio piliečiai?
@Nato prabusk Izraelis nera NATO narys. Kaip ir Ukraina.
@Znznzn Izrealis neziulpe ir ieina 50 saliu kolicija.....bet putinas finansuodamas hamas prisizais ir kartu su juo iranas....mtik Nato turi imtis veiksmu nes kitaip bus blogai
@Bevardis Kas cia per 50 šalių “koalicija”? Cia tos kurios prie sankcijų rasiejai neprisijungė ir Ukrainai atsisako ginklus tiekti?
Benjamino Netanyahu asmeninė draugystė su Putinu, tūkstančiai "repatriantų" iš Rusijos (buvusių KGB, FST, GRU smogikų nebūna) atnešė Izraeliui laukiamus vaisius. Tai atpildas už draugystę su teroristu, nes šitaip suplanuoti karinę operaciją iš Gazos sektoriaus ir su tokiais rezultatais tai jau ne Hamas banditėlių supratimas. Čia planus rengė Rusijos generalinis štabas, nes tik jis galėjo sukoncentruoti Izraelio kariuomenės sudėtį, postus, ginkluotę, poilsio ir kariuomenės judėjimo planus ir maršrutus. Ir tai galima padaryti, tik turint informaciją IŠ VIDAUS!, T.Y. pačioj Izraelio kariuomenėj! Gal dabar Izraelis susiprotės, kad ne jidiš kalbos mokėjimas lemia Izraelio saugumą, o kai kas daugiau? Mokykitės iš Baltijos šalių, pravers ir jei norit išlikt, kaip valstybė, jūs kito kelio neturit.
@A+B tik, pamiršai, kad tą neteisėtą valstybę sukūrėme mes visi, t.y. Vakariečiai, JT pagal 1947 m. rezoliuciją Nr. 181, kur atėmėme iš palestiniečių 55% teritorijos, o po 1948 m. valstybės įkūrimo, Izraelis ir toliau nerimo ir plėšėsi dar daugiau, juk Vakarai palaiko.
Atakuoti mokyklas, ligonines, civilinius pastatus - tai Izraelio kasdienybė.
Tai, jie ne teroristai? O kokią žemę jie tada gina? Ne okupuotą? Žydų klajokliai iš vis jokios žemės neturėjo...
@jhj Dabar paverk dėl iš Lietuvos atimtų Suvalkų, Gardino ir Karaliaučiaus. Kur mes būtume dabar, jei kaip tie glušiai palestiniečiai vietoj valstybės kūrimo būtume rovęsi jų "atkariauti"?
Pasaulio neliks
Kad belaruskiai pradejo kazkoky judejima
Kokie vargšeliai.. gal Izraeliui nusiginkluoti ir atiduoti žemės reiktų? Juk tai jų taikos planas
Korejos abi.ten japonija nemiegos.australija anglija taiwanis kinija izrelis pries irana ir likusi arabu ter0rizma.afrika jau padegta.amerika visur ispareigojusi.visur nesutarimai lenkijoj vengrijoj vokietijoj..anglijoj.amerikoij,net pas mus....ukraina tuoj pamirs....nenorekitkad ukrainiecius nugaletu ir atsuktu juos pries mus...belarusijoj jau judejimas pastebimas kazkam ruosesi....Nato turi nemiegot o jeijgu nenori 3 pasaulinio sunaikinti putina
Babax Alach :D Hamas yra teroristai, o juos remia Urodina ir Iranas, Sirija ir Libanas. Na, gal dabar pagaliau joškėsi supras, ką šiuo metu išgyvena Ukraina ir, kad nesuteikti jiems karinės pagalbos buvo labai blogai. Beje, dėl Hamas žydeliai turėtų kreiptis į Putiną, nes tai kas dabar vyksta Izraelyje, vyksta su jo palaiminimu (ir jo iniciatyva).
@Vasileuskas Kad putinas tika kalbejo su arabu teroristais hamas ir talibanu...va matom rezultata prafinansavo...o iranas viska slapta parems jeij ne amerika isikish...rusija bardaka finansuoja visam pasauly...ir tuos nelegalus is afrikos..mpadege puse afrikos katsapai
Kas toliau? Kinija į Taiwaną? Panašu, kad projektas "naujoji pasaulio tvarka" startuoja.
Prieš kelias dienas Izraelio kariuomenė ir žvalgyba pranešė Izraelio valdžiai kad Hamas nenori eskaluoti konflikto . Informacija iš Izraelio
Hamas ir talibanas nesenai maskvoi bazarino..va rezultatas.katsapai visur pasaulyje jau uzgesintus gaisrus vel padegineja....iranas kariaus su izraeliu ten ir amerika liks maziau pagalbos ukrainai...ten ir kinija su taivaniu ten vel amerika nores padet bet ten yra antra nato japonija australija zelandija anglija lyg...zodziu kiti metai bus geri girdejau jau belarusai kelia sparnus lyg nori ukraina pult...bus idomu...
@Taigi katsapu draugai Irgi eis inas neseip buvo....bus 3 pasaulinis...jeijgu toliau Nato miegos ir nesustabdys Putlerio

Skaitomiausios naujienos




Į viršų