JK sukrėtė kraupi žmogžudystė: nužudyta moteris ir trys vaikai

Didžiojoje Britanijoje vienam vyrui pateikti kaltinimai dėl moters ir trijų vaikų nužudymo. Šis tragiškas atvejis sukrėtė visą šalį.

Anglija.lt jau anksčiau rašė, kad JK buvo įvykdytas visą šalį sukrėtęs nusikaltimas, kuomet praėjusio sekmadienio rytą vienuose namuose Killamarshe kaime, esančiame netoli Sheffieldo, buvo rasta nužudyta moteris, jos sūnus su dukra ir čia nakvojusi dukters draugė.

Čia savo namuose negyva buvo rasta 35 metų Terri Harris, du jos vaikai – 13 metų Johnas Paulas ir 11 metų dukra Lacey, o taip pat mergaitės bendraamžė draugė Connie Gent, kuri buvo likusi nakvoti.

Dėl šio nusikaltimo kaltinimai pateikti 31 metų vietos gyventojai Damienui Bendallui. Remiantis kai kuriais pranešimais, vyras buvo nužudytos moters antroji pusė. Taip pat kai kurie moters kaimynai nurodė, kad ji laukėsi.

Vyras netrukus stos prieš Southern Derbyshire'o magistratų teismą.

Pirmadienio vakarą netoli nužudymo vieta tapusių namų susirinko apie 300 žmonių, įskaitant daug vaikų, kad pagerbtų šeimos atminimą. Žmonės degė žvakučių ir dėjo gėlių bei pliušinių meškiukų. Vietos pastorius minėjimo metu vadovavo pamaldoms.

Anksčiau su „Sky News“ žurnalistais kalbėjosi nužudytos moters buvęs vyras ir vaikų tėvas Jasonas Bennetas sakė, kad jo gyvenimas buvo sudaužytas į šipulius. „Esu sugniuždytas. Tiesiog noriu pabučiuoti savo vaikus. Tiesiog noriu juos pabučiuoti ir apkabinti“, – sakė sielvarto apimtas vyras.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų