Laidų vedėja Gintarė Eimantaitė apie emigraciją: sėkmė jūsų laukia ir Lietuvoje, jeigu kai ką darysite tinkam

Laidų vedėja ir žvaigždžių stilistė Gintarė Eimantaitė emigraciją patyrė savo kailiu- Didžioji Britanija, Norvegija. Galiausiai nusprendė grįžti į Lietuvą, nes čia turėjo užsibrėžtų ambicingesnių tikslų.

5

Mergina jau būdama 16 metų užsiimdavo elektronine prekyba ir galėjo save bent dalinai išlaikyti, rašom pranešime spaudai.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Laidų vedėja ir žvaigždžių stilistė Gintarė Eimantaitė

„Turėjau tikslą turėti savo verslą ir to tikslingai siekiau. Turėt idėją- smagu, bet kad ją įgyvendintumei, reikia investicijų. Lietuvoje tikrai galima užsidirbti, jeigu turi noro dirbti, tačiau užsienyje tai gali padaryti daug greičiau. Taigi gyvenimo vingiai nuvedė į Londoną, o vėliau ir į Norvegiją“ pasakojo mergina. Mergina surinkusi reikiamą sumą investicijoms Lietuvoje atidarė savo plaukų priauginimo verslą, kuris sėkmingai gyvuoja jau 8 metus.  „Pradžia buvo sunki ir lėta, bet to buvo galima tikėtis įvedant naują produktą ir paslaugą į rinką. Todėl visada reik kantrybės, užsispyrimo. Kažko pasiekia tik tie, kurie nenuleidžia rankų“ atviravo mergina.

Per 8 metus merginos verslas išsiplėtė iki dviejų studijų. Gintarės įkurtos studijos „Elitera“ neaplenkia ir Lietuvos garsenybės, tokios kaip Ilona Juciūtė, Karolina Toleikytė, Gintarė Karaliūnaitė, Gerda Žemaitė ir kitos žymios Lietuvos moterys. „Dažnai žmonės galvoja, kad Lietuvoj gyvent turi lengvai, o užsienyje galima arti 24 valandas per parą. Tačiau, kad kažką turėti, sukurti- čia irgi reikia dirbti 24 valandas per parą. Niekas nieko ant sidabrinės lėkštutės neatneš, viską reikia užsitarnauti.

Žmonės išvažiuoja į užsienį ir ten dirba daug bei sunkiai, be savaitgalių, renkasi pigesnį maistą ir pragyvenimą ir susitaupo. Bet jeigu tą patį darytų Lietuvoje? Jeigu turimus darbus dirbtų atsakingai, su 100% atsidavimu, būtų ambicingesni, manau, kad tikrai galėtų gyventi gerai ir Lietuvoje. Tiesiog reikia daugiau atsidavimo ir nustoti svajoti, kad viskas gyvenant gimtinėj turi nukristi iš dangaus. Stebuklų nebūna“ atviravo mergina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų