• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Anglijos Notingamo miesto policija trečiadienį bandė surinkti detales apie išpuolį, per kurį diena anksčiau žuvo du devyniolikmečiai studentai ir dar vienas vyresnio amžiaus vyras.

Anglijos Notingamo miesto policija trečiadienį bandė surinkti detales apie išpuolį, per kurį diena anksčiau žuvo du devyniolikmečiai studentai ir dar vienas vyresnio amžiaus vyras.

REKLAMA

Draugai ir šeimos nariai dvi jaunesnes aukas prisiminė kaip talentingus ir gyvenimą mylėjusius sportininkus.

Notingamo universiteto studentai Barnaby Webberis ir Grace Kumar antradienį prieš aušrą buvo mirtinai subadyti peiliu gatvėje netoli studentų bendrabučio.

Policijos teigimu, 31-erių įtariamasis už maždaug pusantro kilometro taip pat nužudė į šeštą dešimtį įkopusį vyrą, pavogė jo mikroautobusą ir partrenkė grupę pėsčiųjų. Trys žmonės buvo sužeisti, vienas iš jų – sunkiai.

Policija elektrošoko pistoletu sutramdė įtariamąjį ir sulaikė jį įtariant žmogžudyste bei kartu su kovos su terorizmu pareigūnais bandė nustatyti išpuolio motyvą.

REKLAMA
REKLAMA

Pareigūnų nuomone, užpuolikas veikė vienas, o institucijos įvykio nelaiko teroristine ataka. Policija šiuo metu aiškinasi įvairius klausimus, įskaitant įtariamojo psichinę sveikatą.

REKLAMA

Televizija BBC ir kitos Jungtinės Karalystės žiniasklaidos priemonės pranešė, kad įtariamasis, kurio pavardė neskelbiama, yra kilęs iš Vakarų Afrikos, jau daugelį metų legaliai gyvena šalyje ir iki šiol neturėjo teistumo.

Nuo pirmojo išpuolio prieš studentus iki sulaikymo praėjo maždaug pusantros valandos. Notingamas, maždaug 350 000 gyventojų turintis universitetinis miestas, yra maždaug 175 km į šiaurę nuo Londono.

Antradienį vakare planuota Notingamo universiteto baigimo šventė buvo atšaukta, o daugelis studentų susirinko uždegti žvakučių už aukas per budėjimą Šv. Petro bažnyčioje.

REKLAMA
REKLAMA

B. Webberio šeima teigė, kad jis buvo puikus jaunuolis, kurio laukė šviesi ateitis.

„Talentingas ir aistringas kriketo žaidėjas, kuris be galo džiaugėsi patekęs į savo universiteto kriketo komandą“, – sakoma šeimos iš Tauntono pietvakarių Anglijoje pareiškime.

„Mūsų skausmui ir netekčiai dėl beprasmiško sūnaus nužudymo apibūdinti nepakanka žodžių“, – priduriama jame.

G. Kumar taip pat buvo atletė – žaidė kriketą bei žolės riedulio sporte atstovavo Anglijos jaunimo komandas. Vienas kriketo klubas netoli Londono teigė, kad ji buvo labai konkurencinga, talentinga ir atsidavusi kriketo bei žolės riedulio žaidėja, be kita ko, linksma ir draugiška.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų