JAV stabdo vizų išdavimą Turkijoje

Jungtinės Valstijos penktadienį paskelbė, kad nusprendė sustabdyti vizų išdavimą savo atstovybėse Turkijoje, gavusios „patikimų pranešimų apie galimas teroristines atakas“.

JAV ambasados Ankaroje pranešime jos internetinėje svetainėje sakoma, kad konsulinės paslaugos stabdomos ambasadoje ir konsulatuose Stambule, Adanoje ir Izmyre.

Pranešime nurodoma, kad „gauta patikimų pranešimų apie gresiančias teroristines atakas ir pagrobimus, nukreiptus prieš JAV piliečius ir užsieniečius Stambule, taip pat prieš JAV generalinį konsulatą ir, potencialiai, kitas vietoves Turkijoje“.

JAV piliečiams rekomenduojama „būti budresniems vietose, kur gali rinktis amerikiečiai arba užsieniečiai, įskaitant didžiulius biurų pastatus arba prekybos centrus“.

2013 metais Ankaroje prie ambasados susisprogdinus mirtininkui žuvo pats sprogdintojas ir apsaugos darbuotojas turkas. Atsakomybę už išpuolį prisiėmė viena kraštutinių kairiųjų grupuotė.

2016 metais JAV vyriausybė nurodė visiems Stambulo konsulato darbuotojų artimiesiems išvykti iš Turkijos, išaugus teroristinių grupuočių keliamai grėsmei.

2015 ir 2016 metais Turkiją sudrebino virtinė išpuolių. Juos surengė kelios grupuotės, įskaitant džihadistų judėjimą „Islamo valstybė“.


Rašyti komentarą...
u
uneren
2020-10-24 20:09:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetaainė suаugusiеms, norintiems sųsirаsti paartnęrį, nоrintiems pašimyleti
Atsakyti
0

a
argrafer
2020-10-24 22:36:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pažinčių svetaainė suaugušiеms, nоrintiems sūsirаsti pаrtnęrį, nоrintiеms pаsimyleti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų