Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
JAV pagalba ir liks amerikonu kešenese ,ukrainečiai ne pamatis nė cento.
@Vitalija Svarbu, kad Ukrainą pasieks taip reikalingi ginklai. Mirtis rašistams! Šloivė Uktainai, didvyriams šlovė!
Tik DERYBOS .
Dar per 2 metus zus milijonas slavu ir kitu .Bet vistiek bus derybos .
Aisku zydu masonu ginklu pramone dar uzdirbs kelis trilijardus .Cirkas .
@tankistas Svarbu kad žūtų kuo daugiau rašisstų ir vatnykų.
Visi žmonės palaiko Ukrainą, ir Fidelį Kastro su Simonu Gentvilu ir jo tėvuku Gienka.
@BMW vairuotojas Dar kartą matosi kas važinėja su BMW:)
@BMW vairuotojas Aha
kremliaus vampyrų naratyvams?Padėtis gerės UA naudai,apsišikit aukštielninki,kacapų subinlaižiai!
@Amsėjimas jau gerėja - ruskiai Michailovką paėmė
@AA Tam ir karas reikalauja daug auku , karai kaip kompiuteriniai zaidimai siandien pasidare galetu jau ir statymus ir i realybe itaukt visi pradetume gyvent kare ir uzsikrestume karo virusu ir susinaikintume patys to ir siekiams kuo daugiau sunaikint zmogu tai mazai zaliavu ir gamta atsigautu .
@Amsėjimas piktukus mėto-bijo tiesos
@rusų botai O tai kur ta tavo dauguma,kuri palaiko Ukrainą,banderininkų bote?
@AA o dauguma kacapų gyvena už pašalpas tad trolina visą dieną už rublius
@dirba nuo 8 iki 17 O tai kodėl tu nedirbi,pašalpini?
@Amsėjimas NERA tokios valstybes jau UA
Spėjo išvogti ir vėl?
Ruzkiai net dambas išvogė
Ruzkiai net dambas išvogė
@Ar jau Mes ne ruzkiai
Aišku,kad padėtis blogės - JAV pagalba tik pratęs Ukrainos agoniją.
@A+B Rusija jau apsivale visi prasizenge nukalti ar suzeisti , Cecenus apmazino , Ciuksciu , Baskiru popiuliacija ir apmazino nes is ju naudos ner tik bedos ir gamta niokoje , Ukrainoje ir jau baigesi fanatikai kurie norejo sunaikint prorusiskus tad jau ture but ir derybos nes baigiasi karo zmogos kurie nori kariaut .
Ukrainieciai buvo dar paveikti to sovietine ideologija kuri daug kam ir pakenke , slepesi , galvojo atkurs SSSR , informacijos trukumas , bijojo pokyciu ir namu nenorejo palikt galvoo ka veikt 40-50 m, kai moki rusu kalba o cia bustas bus darbo gales gert fabrikuose ir gyvent ,o tie kurie iskart pabego dauguma naujus gyvenimus gyvena ,civiliams iskart reikejo priesintis , begt o nelaukt kas toliau bus .
kas nori ssrs tas tegul eina
kas nori ssrs tas tegul eina
@Vidas kariaut, o dabar iš abiejų pusių jaunimas turi žūti už senių svajones
Na gaus chocholai nurašytos ginkluotės ir šaudmenų-ir kas toliau, iš kur gaus karių? Nors chocholai ir nežūsta(pagal zelios ir mūsų propagandą) , bet jų trūksta kažkodėl- kur jie dingo, a?
@Cha Mobilizacijos istatymas priimtas , Ukrainoje 44 mil, buvo manau virs mil, gali kovot tikrai ir ta dabar dauguma daro nori kersto uz artimuosius , rusams cia gera zaideje parinko jau jie buvo pamirse kaip po antro pasaulinio ilgai Ukrainieciai priesinosi o dabar bus rusams dar bligiau ilgai juos sauudys ir spgdins .
@Nu Nepisk proto, niekas nenori nieko ginti, o tie, kas norėjo, seniai su kurmiais domino žaidžia...
@Nu Gaila, kad po II pasaulinio karo nepavyko suvienyti ukrainiečių ir lietuvių pajėgas.
lietuviai užmiršo ,ką jankiai žadėjo 1945 -1956 metais lietuviams??? Ir viskas tapo šnipštu. Tas pat bus ir su ukrais...
@Ar ssrs armija buvo virš 10mln 1950-1953m. o jav armija 1950m. mažesnė nei dabar
o dabar rusijos armija daug mažesnė ir svarbiausia demotyvuota
@blogas palyginimas skaityk istorinių knygų. Ir nekomentuok nesąmonių. O eik tiesiogiai ginti savo Ukrainą...
@Ar Duok nuorodą, kur būtų oficialiai tai paskelbt- JAV niekada nežadėjo nieko čia vaduoti. Nepripažino- taip ir tuo viskas pasibaigė. Propagandą varė visokiuose ,,balsuose" sulindę KGBistai, tuo padėję TSRS išsiaiškinti nepatenkintus valdžia ir be vargo iššaudė
@To istorija. O ne nuorodom. Ir knygas skaityk.
@Daugiau domėkis Durniau, ištorija tai FAKTAI, patvirtinti dokumentais, o ne knygos apie kokį landzbirkį arba Karsoną.
@To ką su jankių draugeliu diskutuoti... Paklausk savo senelių ir prosenelių apie pokarį.
Kai Kinija, Iranas privežė savo ginkluotės Rusijai, tai ir JAV atsibudo.
Duos kažkiek tos ginkluotės, kurios negalės naudoti Rusijos teritorijoje, kad tik tas rusų liliputas nesupyktų.
Kol Rusijoje masiškai nepradės degti kariniai objektai ir gamyklos, tol tas karas ir tęsis, tol žus žmonės.
Dabar ta karinė parama vėl greitai baigsis. Vien kiek sunaudojama priešraketinės gynybos raketų, kurios kainuoja milijonus. O rusai turi savo, Irano pigių raketų ir dronų kuriuis gali leisti nuolat
@... ukraina toliau naudos savo ginklus, ypač jūrinius dronus-tiesiog su jav ginklais lengviau(tu22m3 numuštas ukrainietišku s200)
@jav paramą gavus Kaip S 200 galėjo numušti Tu 22,jei to komplekso veikimo nuotolis du šimtai kilometrų,o bombonešis ''numuštas'' už 300 kilometrų nuo fronto linijos? Tikriausiai agyrkų stiklainiu numušė.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų