Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Stiprybes gerb. Putinui...LOL
pagalvokime ar galėjo ką kita pasakyti tasJAV generolas , kada JAV yra įdėjusi tiek vilčių , svajonių ir laiko propogandai
Keisti tie amerikonai, duoda ukrainiečiams ginklus kuriais neina pasiekti Maskvos ir nori pergalės. Pergalės būna tik sostinėse. Ir kodėl 21 amžiuja su tikiom technologijom negali pašalinti Putkos. Klausimas, gal jis amerikiečiams kažkuom reikalingas.
@Tadas Kam? Kad gražiai tabaluotų kartuvėse.
Kada NATO generolai ir politikai perprato, kad Putino grąsinimai "atomine bimba" yra tiesiog blefas, pasikeitė situacija ir su Ukrainos apginklavimu. Kai ukrainiečiai skraidys F-16, kada pačioj Ukrainosj bus kovinėj parengty 7-9 Patriot tipo priešlėktuvinės sistemos, Putinas supranta, kad net pjudomi Rusijos genštabo generolai gali iššiepti dantis. Ir tuomet lytiniam iškrypėliui kapec. Kada tas bus? Neužilgo pamatysim.
@AA o ar prisimeni, ką prieš šitą karą šnekėjo konserva Kubilius? Kodėl ,,Družbos'' naftotiekiu, kuris eina per Ukrainą į Europą, ir toliau pumpuojama rusiška nafta bei dujos į Austriją? Kodėl iš naujojo ES sankcijų Rusijai paketo pašalintas draudimas importuoti rusišką naftą ir dujas į ES? Kur ir pas ką vyko JAV žvalgybos vadovas prieš šitą karą? Kodėl nekas anei žodžio nesako apie stambias Vakarų kompanijas, kurios spjauna į visas ,,sankcijas'' ir toliau veikia Rusijoje bei moka didžiulius mokesčius į Rusijos biudžtetą? - ir tokiu būdu Vakarų privatus sketorius faktiškai finansuoja Rusijos agresiją Ukrainoje. Išnaikinti kovingiausius slavų etninės grupės individus? - tai betn sugalvtoa, tik neapsimesk, kad šito nesupranti. Betgi yra Japonija, Kinija, Malaizija, abi Korėjos, Vietnamas, Filipinai, Laosas, Mianmaras, Indonezija - visas Pietryčių Azijos regionas. Kas bus daroma su šia didžiule etnine grupe? Pažiūrėk YouTube, kokį pavojingą lygį yra pasiekęs indų fanatizmas - tu tai pamatysi ne tiesioginamime reportaže, o tiesiog parašyk kokį komentarą po Indijos klipu - pamatysi, kaip tave indai užsipuls kaip pasiutę šunys. Tie bepročiai visa gerkle rėkia, kad visa Europos pramonė yra indų, kad Indijoje gaminami aukščiausios kokybės gaminiai ir t.t., ir panašiai, šlykščiausias melas ir bjauriausia demagogija, būdinga galyutinai išprotėjusiems fanatikams. Kaip manai? - ar taip niekas pasaulyje nepastebi indų fanatizmo? O kur dar radikalusis islamas?
@. Nebūtum ruskelis, kad nesuplakt šlapio su žaliu. Eina kalba, kad Putinui duodama proga patyliukais atsitraukt, paskelbus savo plebsui apie "pobedą" arba tiesiog būti sunaikintam.
Ot bus gražu, kai atsiskleis šito karo užkulisiai, kodėl dujos teka ir rusai moka ukrainiečiams karo metu už tranzitą? Ką kalbėjo per strielkas rusų ir amerikonų delegacijos.
Načalniko vldimiro vladimirovičiaus taktikos neišgėręs nesuprasi, todėl aš ir geriu kiekvieną dieną, kad geriau suprasčiau bosą
Aklavietė? Žiupsnelis faktų. Kada Ronald Reagan dislokavo Europoje balistines Pershing-2 raketas, kurios iki SSSR vakarinių sienų skrido 16 minučių, SSSR Kompartijos Polit.biuras išsipagiriojo per vieną naktį ir baigėsi gasdinimai ir grasinimai iš Ruskyno. Ką turim šiandien? Iki Peterburgo branduolinis įrenginys lekia 3 (tris!) minutes, iki Maskvos "net" 6(šešias!). Ką gali padaryti Putinas per tą laiką? Tik apsitriest! Iki Europinių strateginio ginklo paleidimo rajonų NATO raketos lekia 12-16 minučių, kada pačių strateginių raketų pasirengimas startui trunka 23-27 minutes. Sovietų Sąjunga dar nebuvo priartėjusi prie tokios sunaikinimo ribos, prie kurios Putino klika atvedė Rusiją! Imkim ir paspėliokim, kas bus toliau, ar po JAV prezidentorinkimų Rusija virs radioaktyvaus stiklo dykyne, ar "gražiai" surištą Fiuhrer Putin kariškiai atveš į Haagos Teismą.
Tu faktus iki galo vardink
Tu faktus iki galo vardink
@A+B Ruskynss išsipagiriojo, ir pastatė raketas Kuboje. Va tada jankis apsiriko ir susirinko žaislus.
@Tu faktus iki galo vardink Ruskeli, laikmetį supainiojai! Karibų krizė buvo prie prezidento J.F Kenedy!
Aaaaaaaaaaaaaahahahahahaha
Aaaaaaaaaaaaaahahahahahaha
Problema ta, kad pucė negali sustot, nes jis nieko reikšmingo nepasiekė. Jei sustos tai rusai pradės uždavinėti per daug klausimų kam viso to reikėjo? Ir tada prasidės bruzdėjimas. Karas juos vienija. Taika be rezultatų juos paverčia milžinu ant molinių kojų. Kitaip tariant pucei hemarojus tik išaugo...
Kai davėte 30 tankų, tai jokia šalis su 30 tankų be aviacijos savo teritorijų neatkariaus. Net Zaporožės elektrinės atsiimt negalite, tai kur jūsų technologijos, juk į Marsą jau skristi žadate, o čia taip gėdingai sėdite šūde, amerikonai. O gal ir nereikia, kad kuri pusė laimėtų? Gal šitas karas, kaip ir kiti Europoje jums atneš labai daug naudos? Gal apie tai užsiminkite?
Stiprybės gerb. Putinui...LOL
Aaaaaaaaaaaaaaaahahahahshahaha
Aaaaaaaaaaaaaaaahahahahshahaha
@Camel Jis tau tą stiprybę į subinę sukištų, jeik galėtų pasiekti, bet dabar jo smogikai kankina okupuotų žemių gyventojus. Džiaukis kad gyveni laisvoje neokupuotoje šalyje
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų