Istorija sujaudinusi milijonus: sunku patikėti, kaip šis vaikas atrodo dabar

Daugiau nei prieš metus pasaulį apskriejusi nuotrauka nepaliko abejingo nė vieno. Laime, tuomet išsekęs vaikas, šiandien gyvena visai kitokį gyvenimą.

37

Dar praeitais metais Anja Ringgren Loven tapo labiausiai įkvepiančiu metų žmogumi. Šį apdovanojimą moteris pelnė po to, kai išgelbėjo dviejų metų berniuką. Nuotrauka, kurioje Anja girdė vaiką vandeniu, tuomet šokiravo kiekvieną.

„Jis buvo visai mažylis. Jo visas kūnas buvo sušalęs. Tapau motina prieš 20 mėnesių ir pagalvojau apie savo pačios sūnų, būtent tada, kai pamačiau tą berniuką. Tą akimirką suvokiau, kad turiu stengtis išsaugoti jo gyvybę. Turiu kautis visomis savo jėgomis“, - kalbėjo moteris.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Istorija sujaudinusi milijonus: sunku patikėti, kaip šis vaikas atrodo dabar

Įsivaikinusi berniuką moteris jį pavadinimo Viltimi (angl. Hope). Šiuo metu jis gyvena su kitais 35 vaikais našlaičių prieglaudoje Nigerijoje, kuriai vadovauja Anja kartu su savo vyru Davidu Emmanueliu Umemu.

Jo nuotraukomis moteris nuolatos pasidalina socialiniuose tinkluose, o žmonės seka ir džiaugiasi daug guvesniu ir linksmesniu vaiko gyvenimu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų