Ispanijos policija patvirtino nukovusi įtariamą Barselonos atakos vykdytoją

Ispanijos policija patvirtino, kad saugumo pajėgų pirmadienį nušautas vyras yra Younesas Abouyaaqoubas – 22 metų marokietis, kaip įtariama, praeitą savaitę mikroautobusu įsirėžęs į minią Barselonoje ir nužudęs 13 žmonių.

21

Vyras, apsijuosęs į mirtininko sprogdintojo bombą iš pažiūros panašiu diržu, buvo nukautas Subiratso savivaldybėje, maždaug už 60 km nuo Barselonos,

„Galime patvirtinti, kad asmuo nušautas per incidentą Subirato savivaldybėjė yra Younesas Abouyaaqoubas, teroristinio išpuolio Barselonoje vykdytojas“, – „Twitter“ rašė Katalonijos policija.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Per džihadistų išpuolį Ispanijoje žuvo keliolika žmonių

Įtariama, kad būtent 22 metų Y.Abouyaaqoubas ketvirtadienio popietę mikroautobusu rėžėsi į minias turistų ir gyventojų judrioje La Ramblos alėjoje Barselonos centre. Per išpuolį žuvo 13 žmonių, daugiau kaip 100 buvo sužeisti.

Manoma, kad įtariamasis pabėgo iš įvykio vietos, mirtinai subadė vieną vyrą, pagrobė jo automobilį ir pabėgo iš miesto, prasiveržęs pro policijos užkardą.

Penktadienį paryčiais, praėjus kelioms valandoms po atakos Barselonoje, kiti Y.Abouyaaqoubo teroristų kuopelės nariai lengvuoju automobiliu rėžėsi į žmones pajūrio kurorte Kambrilse. Po to vienas jų peiliu mirtinai sužalojo moterį.

Visi penki tuo automobiliu važiavę jaunuoliai buvo nušauti policijos. Manoma, kad jie priklausė 12 asmenų kuopelei, kurios visi kiti nariai buvo sučiupti arba nebegyvi.

Pareigūnų nuomone, Y.Abouyaaqoubas buvo vienintelis tebesislapstantis šios grupuotės narys.

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų