naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjusią savaitę Ukrainoje sužeistas Tarptautiniame užsieniečių legione tarnaujantis lietuvis gydymui pervežtas į Lietuvą.

Praėjusią savaitę Ukrainoje sužeistas Tarptautiniame užsieniečių legione tarnaujantis lietuvis gydymui pervežtas į Lietuvą.

REKLAMA

Tai BNS penktadienį patvirtino Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikos. Anot įstaigos atstovės Karolinos Račkauskienės, lietuvis gydomas Kauno klinikų Ortopedijos traumatologijos klinikoje.

„Jo būklė – stabili, pavojus gyvybei negresia. Karys dėkoja už žiniasklaidos susidomėjimą, palaikymą, sako norintis kuo greičiau pasveikti, tačiau detalesnės informacijos apie būklę ir tolesnį gydymą suteikti nenorėtume“, – BNS sakė specialistė. 

Apie lietuvio pargabenimą pirmasis pranešė naujienų portalas „Lrytas“.

„Lietuvis šiuo metu ilsisi ir atgauna jėgas, bei ruošiasi kuo greičiau grįžti į rikiuotę“, – rašoma viešosios įstaigos „Maži, bet Stiprūs“ pranešime.

REKLAMA

Karys teigia sulaukęs įvairių pagalbos pasiūlymų iš Lietuvos organizacijų bei privačių asmenų, tačiau jis nori pabrėžti, kad asmeninė pagalba jam nėra reikalinga – kovotojas asmeniškai prašo norinčius prisidėti prie jo gydymo, geriau nukreipti šią pagalbą prarastų karinio dalinio, kuriame jis veikė, resursų atstatymui, prisidėti prie organizacijos VšĮ „Maži bet Stiprūs“ organizuojamos paramos akcijos „Pergalė 2023“.

REKLAMA

Per šią akciją surinktos lėšos bus skirtos kritiškiausio poreikio įrangai įsigyti.

Portalas „15min.lt“ praėjusią savaitę nurodė, jog lietuvis sužalojimus patyrė per sprogimą. Jam konstatuoti skeveldriniai sužalojimai ir kojų lūžiai. Vyras buvo pervežtas iš karo lauko į regiono ligoninę, ten jo būklė buvo stabilizuota.

Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotis ketvirtadienį savo feisbuko paskyroje teigė, jog sužeisto lietuvio parsivežti vyko trys įstaigos darbuotojai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų