Internete paviešintas vaizdo įrašas iš skerdynių „Bataclan“

Internete buvo paviešintas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas teroristų puolimo Paryžiaus koncertų salėje „Bataclan“. Tą vakarą scenoje pasirodė grupė iš Kalifornijos, JAV, „Eagles of Death Metal“. Į vaizdo įrašą pateko momentas, kai vieną iš atliekamų melodijų nutraukia garsūs šūvių garsai. Po to daugelis grupės narių pradėjo skubiai trauktis nuo scenos.

Taip pat buvo paviešintas policijos susišaudymo vaizdo įrašas iš policijos susišaudymo su džihadistai, kai sulaukę Kalašnikovo automato šūvių papliūpos pareigūnai buvo priversti atsitraukti.

Šeštadienį paviešintas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota siaubinga akimirka, kuomet į koncertų salę „Bataclan“, kurioje tuo metu koncertavo JAV roko grupė, įsiveržė „Islamo valstybės“ teroristai ir ėmė šaudyti. Vaizde, kuris filmuotas iš gretimame name esančio buto, matyti, kaip iš „Bataclan“ pastato išbėga būrys žmonių, girdimi šūviai ir riksmai. Dalis žmonių griūna negyvi vos išbėgę pro duris – matyt užpuolikai šaudė jiems į nugaras.

 


Rašyti komentarą...
N
Nesu musulmonas
2015-11-15 18:35:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesu musulmonas, bet kiek žinau korane nieko panašaus nešnekama, tuo kuo manipuliuoja terosristai savo teroro pateisinime ir nauju teroristu verbavime. Čia tas pats kas kryžiuočiai dievo vardu žudė pagonis, kitatikius ir panašai. O ar tai rašoma buvo biblijoje. Ne. Biblija kryžiuočių puldinėjimų ir žudynių taip pat nepateisina, kaip ir teroristų besidangstančių koranu, kuriame tai ką jie daro nieko nerašoma, tai jų išgalvota dangstymusi, pateisinimui, nors kryžiuočiai skelbėsi kaip ir teroristai vykdantys dievo valią. Praplaut visiems smegenis galima be išimties, todėl reikia žiūrėti kritiškai, visa apimančiai, plačiai. Beje ta pati krikščionybė buvo neužilgo nuo jos asiradimoi išsigimusi, jokios jai religijos ir iki šiol kaip ir įdingai nuo seno neįtinka, kirvis kasamas prieš visas religijas net stačiatikių cerkvės nesutaria su katalikais. O kur dar baltoji rasė, įsisenėjęs pas tuos pačius krikščionius nepripažystančius kitų religijų. Vienas pasaulis? Viena religija? Viena rasė? Čia senas kaip naujoiji era kirvis kasamas iš europiečių pusės labiausiai ir jau senai, iš amžių amžius, todėl nieko stebėtina kad teroristai lengvai randa fanatikų, nes religijų ir kultūrų karas vyko jau senai, ir labiausiai pasitaiko kad kitokių nei jie, nuo seno europiečiai nemėgsta, o ne apvirkščiai.

Beje kai pirmą kartą sužinojau apie kryžių nuspalvinimą, nepatiko man ši idėja. Atgrasi atstumiančiai pasirodė. Vieną komentarą perskaičius vėl apie tai susimąsčiau, kodėl man ta idėja nepatiko.

Tigrai gi??? Kodėl būtinai kryžius sugalvojo nuspalvinti ąąą??? Šis žingsnis pamąsčius labai jau primena pabrėžiamą alegoriją į kryžiaus žygių laikus, kai pati lietuva kentėjo nuo krikščionių, tai yra nuo kryžiuočių puldinėjimo būdama pagonių kraštas. Tarsi perėmę iš kryžiuočių savybę nemėgti kitatikių ir visiems skleisti "teisingą" tikėjimą. Matyt kryžių žygiui lietuva ruošiasi, nešti krikščionybę musulmonams :D
Jaučiasi nesąmoningas prijautimas kryžiaus žygio idėjoms šiame veiksme.
Atsakyti
-9

t
twhrsd
2015-11-15 17:30:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubas... iššaudyti tuos musulmonus, pasaulio išgamos!! Tiek daug nekaltų žmonių mirė! Ačiū dievui, mano prancūzo draugo sesė, kuri buvo tame koncerte, nemirė.
Atsakyti
-3

P
Putinas
2015-11-15 18:18:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ka cia vista kliedi?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų