Įkaitų vietą užėmęs prancūzų policininkas mirė

Prancūzų policininkas, kuris pasisiūlė į prekybos centre džihadisto laikytų įkaitų vietą ir buvo sunkiai sužeistas, nuo patirtų sužeidimų mirė, anksti šeštadienį pranešė vidaus reikalų ministras Gerard'as Collomb'as.

8

„Pulkininkas leitenantas Arnaud Beltrame'as mirė. Jis mirė už savo šalį. Prancūzija niekada nepamirš jo didvyriškumo“, – socialiniame tinkle „Twitter“ parašė ministras.

Policija aiškinasi, kaip įtariamasis Redouane'as Lakdimas (Reduanas Lakdimas) gavo ginklą, iš kurio penktadienį šaudė Prancūzijos pietuose esančiuose Trebo ir Karkasonės miestuose.

Pareigūnų teigimu, 26 metų užpuolikas Karkasonėje pagrobė automobilį ir nužudė vieną žmogų. Vėliau Trebo prekybos centre jis paėmė grupę žmonių įkaitais, šaukė „Allahu Akbar“ (Dievas visų didžiausias) ir tvirtino norįs atkeršyti už „savo brolius Sirijoje“.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prancūzijos pietuose – teroro išpuolis prekybos centre

A. Beltrame'as neginkluotas pasisiūlė pakeisti vieną įkaitę. Jis sugebėjo slapta palikti savo mobilųjį telefoną, kad lauke esanti policija girdėtų, kas vyksta prekybos centre. Išgirdę viduje šūvius pareigūnai nusprendė įsiveržti ir nukovė užpuoliką.

A. Beltrame'ui mirus, per šią ataką žuvusių žmonių skaičius padidėjo iki keturių. Dar keliolika žmonių buvo sužeisti.


Rašyti komentarą...
A
Amdrius
2018-03-24 12:21:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uz keturis zuvusius zmones turi buti nukauta bent 4 milijonai juodasikniu Alacho nuopisu. Tik tokia proporcija isgelbes pasauli nuo svetimos rusies invazijos.
Atsakyti
-1

N
Nerasistas
2018-03-26 13:37:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Merkel turėtų ptisiimti personalinę atsakomybę, kad be vizų prileido džihadistų į Europą ir atsistatydinti bent mažiausiai (o gal ir teisti ją reikėtų)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų