Helovino vakarėlyje JAV nužudžius 5 žmones, „Airbnb“ imasi draudimų

„Airbnb“ vadovas šeštadienį paskelbė, kad po kruvinų šaudynių per vieną Helovino vakarėlį Kalifornijoje trumpalaikio apgyvendinimo paslaugų platforma uždraudžia „vakarėlių namus“.

Ketvirtadienio vakarą per šaudymą dideliame Helovino vakarėlyje, surengtame Orindos mieste prie namo, nuomojamo per „Airbnb“, žuvo penki žmonės, o dar keletas buvo sužeisti.

Socialiniuose tinkluose skelbiama, kad minėtame vakarėlyje dalyvavo per 100 žmonių.

„Nuo šiandien uždraudžiame „vakarėlių namus“ ir stipriname savo pastangas kovojant su neleistinais vakarėliais bei atsikratant šeimininkų ir svečių piktnaudžiaujamo elgesio, įskaitant elgesį, vedantį prie siaubingų įvykių, tokių kaip Orindoje“, – socialiniame tinkle „Twitter“ parašė vienas iš „Airbnb“ įkūrėjų ir vadovas Brianas Chesky.

Dėl to „Airbnb“ suintensyvins „rankinį rizikingų rezervacijų, kurias pažymi mūsų rizikos nustatymo technologija, patikrinimą“, sukurs „specialią „vakarėlių namų“ greitojo reagavimo komandą“ ir imsis „skubių veiksmų“ prieš asmenis, kurie pažeidžia svečių taisykles, tviteryje rašė interneto platformos vadovas.

„Privalome pasistengti labiau, ir padarysime tai, – sakė B. Chesky. – Tai nepriimtina.“

Namo, kuriame įvyko šaudymas, savininkas Michaelas Wangas leidiniui „San Francisco Chronicle“ sakė, kad išnuomojo būstą vienai moteriai, žadėjusiai ten rengti giminės susitikimą, kuriame turėjo dalyvauti keliolika žmonių.

Šerifo departamentas nurodė, kad pareigūnai buvo atvykę patikrinti skundo dėl name keliamo triukšmo maždaug tuo metu, kai įvyko šaudynės.

Kaip pranešė policija, trys žmonės žuvo įvykio vietoje, o dar du mirė ligoninėje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų