Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Kacapai visur savo varskinius kisa…
Kacapski troliai eilinį kartą apsidergė, o kai knesete prasidės tyrimas apie Hamas veiksmus ir kaltus, kam reiks raudonuot, kas bus padaręs Tėvynės išdavyste, o kas bus išguitas iš visur. Ponas Xi su Biden'u gražiai aptars Maskolijos ir Sibyriaus padalinimą ir Karo nusikaltėliai Kacapstane galės ramiai gurkšnot "Novičiok".
@AA
Fantazijos kaip iš dur hatos, važiuok tu i new vilejka
@AA
Tu tai jau "Duračioko" apsigėres)))
Zelenskis pardavinėjo HAMASUi ginklus . Gal pirma jį reikėtų papurtyti ?
@:
Pirmiausia purtysim tave, kacapo šmote.
@Jurgis
Tokių kaip tu neliks gyvu
@:
Didele dalis Ukrainai skirtu ginklu parduodama ivairioms teroristu organizacijoms .Korupcija Ukrainoje super auksto lygio .
Koks skirtumas kokiais ginklais apginkluoti Hamas ,nes ginklu juodojoje rinkoje gali nupirkt kokiu nori ir rusisku ir amerikietisku ir vokisku ,
Koks skirtumas kokiais ginklais apginkluoti Hamas ,nes ginklu juodojoje rinkoje gali nupirkt kokiu nori ir rusisku ir amerikietisku ir vokisku ,
„Hamas“ surengtose skerdynėse – rusiški ginklai: skelbia įrodymus, kaip šalis prisidėjo prie žydų naikinimo