Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kiek fabriku tiek ISKANDERU atskris ir pasibaigs visa gagamyma.
@Ar ne debilai Per daugiau du metus į Ukrainą paleidot per 4900 raketų! Rezultatai kokie? Keli šimtai sugriautų daugiaukščių, nužudyta keli tūkstančiai civilių, daugiausia vaikų ir moterų. Ir kuo jūs, šūdžiai, dar gali ką nors išgasdinti? Priešraketinės gynybos sistemų Ukrainoje daugėja ir daugės, o Rusijoj tik mažėja ir visai sumažės. Va tada ir galėsi savęs paklaust "a nas za čto?". Ir tikrai sulauksit savo Kutuzovo Maskvai sudegint. Vardan to reikėjo pradėt šitą karą?
Ginklų gamyba Ukrainoje, tai labai teigiamas požiūris į Ukrainos ir visos Europos saugumą. Ukrainoje buvo gerai išvystyta karinė pramonė, tik per paskutinius 30m ji primiršta, nes Rusija prižadėjo Ukrainai teikti saugumą kuomet ji atsisakė branduolinio ginklo. Taip šiuo metu pasireiškė Rusijos "saugumas".
Po 9 metu karo protauti pradejo :) Suprato kad ginklus reikia patiems gamintis. tada galesi ir 10 metu kariauti ir nereiks Trampo bijotis
@Karys Oi ruskeli, nesivaipyk! Pirmas sovietų sputnikas išskrido į kosmosą ukrainiečių raketa, pirmos strateginio branduolinio ginklo nešėjos R-10 pagaminta Ukrainoje, Gagarinas į kosmosą kilo ukrainietiška raketa, dar dabar Rusijos strateginio branduolinio ginklo nešėjų pagrindą SS-20 "Satana" irgi ukrainiečių. Ir SS-22, kaip atsakas į Pershing-2, irgi ukrainiečių. Ir jūs, psichai, užpuolėt šitą šalį, kurioje jūsų smegenų IQ mažesnis negu ukrainiečių lauko tupyklos turinyje! Ar dabar nujaučiat, kas bus su jumis toliau? Jei turi kiek sveiko proto, imk ir nusišauk.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų