Rašyti komentarą...
- NEKENCIAMIAUSIA LR PAVARDE IR JOS NESIOTOJAI! - Isskyrus VVL!
„Pirmieji išduoti arešto orderiai byloja apie tai, kad teisingumas visgi neišvengiamas“, – BNS penktadienį sakė ministrė. '''--- ha, ha... tai kodel LR jau 30 metu dydziausi nusikalteliai vis dar laisveje ir net valdzioje ir vis nebaudziami ir nelieciami??? - Ir vis nauji d.gradai pasodinami prie lovio?
Na paskaitai tas anūko mintis ir aišku juk tai surinkta iš kitų protingų politikų ,ir nieko naujo nepasako,pakiša tas mintis kaip savo.
Aš pagalvojau, ar nereikėtų dabar Lt valdžiai išduoti arešto orderius ant Lietuvos vatnykų?? Aš žinau porą tokių kaimynų, pora tokių darbe. Nuvesčiau prie pat jų durų ir net be 30 sidabrinių, iduočiau už dyką.
@Kaimynai savo mirtim nemirsi
@Kaimynai su tokiomis mintimis - apgailėtinos, supuvusis sielos būtybės. Pokario metais dėl tokių kaimynų daugybė gerų žmonių sibire atsidūrė. Tokie žmonės įduos ir mus, Lietuvai atsidavusius žmones, jei neduok dieve, santvarka pasikeistu.
@Kaimynai Auga tvarte nauji pavlikai morozovai dedules analogai stukaciai, --dauginasi!
Hagos teismas narkotu valstybė, ateina krahas visiem šiltiems satatistam narkomanams! bus žiaurus pra retinimas ir valimas visoje Europoje. Pasiruoškie
Už sadamo huseino idavimą, berods, sumokėjo 25 mln. dolerių. Kiek sumokėjo už bin ladeno idavimą, aš nežinau. Kiek pinigų reikia arba, Ko Reikia tiems, kurie iduotų Vladimirą Vladimirovičių Putiną?? Ir tai turi būti Antras Žingsnis šitoje sagoje. Ir tam nereikia parlamentų, prazidentų at teismų. Tam reikia tik labai labai turtingų žmonių. Bounty hunters. Price tag on the head. Let the dogs out. The hunting season has finally begun.
@Įkainiai Apsiramink su savo nesamoningom svajonėm
putinas įeis į istoriją kaip atidavęs rusų žemes kiniečiams. o zelenskis įeis kaip didžiausias visų laikų karvedys. o landsbergis kaip ES ir JAV didžiausias diplomatas. putinui šakės.
nuopisa anūkas, kurio nekenčia tauta
@nusisuk kaklą Kokia tauta nekenčia, ką čia svaigsti vatos gabale. tik vatos nekenčia, o vatų vieta ru, ką čia veiki orkų atbrose. Dėl visko kalti tik vatnikai. Vatnikas - toks padaras be tevynės, garbės, kad ir kur begyventų vis tiek šaukiasi tų iškrypusių vatinių vertybių. Vatnikas būtinai gyvena ES, Nato šalyje, Amerikoje ir tose šalyse kelia neramumus, eina į protestus prieš valdžią, ragina ją nuversti, buriasi į tokių pat degradų būrį ir dalyvauja visuose įmanomuose antivalstybinėse veiklose, sedi kitokių vertybių šalyse, bet juose reikalauja vatinių sovietinių vertybių. Tokie šlovina ruzija, nes ji dvasinga, tobula, sąžininga ir kitokia -inga, bet jokiais būdais nesineždina į ta savo išsvajotąją ir nuostabią ru. Parazituoja ES šalyse, kaip erkės, šaukiasi bunkerinio degenerato ir ES šalyse nori rusiškų paniatkių, bei valdymo, į civilizuotas šalis kviečiasi ru, vietoje to, kad patys išvyktų į savo svajonių šalį ir ten garbintų tą teroristą, galėtų laisvai puoštis ta Z žopos raide, koloradkėm. ES šalys skirtos civilizuotiems žmonėms, o ne vatiniams zombiams, kurie nori teroristų valdymo. Visus vatas deportuoti į jų ta ligonių šalį ir tegu ten degraduoja. Nėra didesnių iškrypelių už vatnikus, kurie gyvena šalyse, kurių nekenčia, joms kenkia, žiūri tas vatines melo žinias, mato aplink nacius, satanistus, biocheminius ES sukurtus uodus ir kitus tos ligotos šalies paskleistus kliedesius.
ruzija ligota šalis vien pagal tai, kad jei rusas myli savo ru, šlovina savo šalį, tai jis patriotas, dvasingas ir tobulas. Bet jei ES pilietis šlovina savo šalį, kurioje gyvena, tai jis ruzams tampa naciku, satanistu ir dar bala žino kuo. Jie ligoniai, ne vieta orkams normaliose ES šalyse. Žmonės nori taikos ir ramybės, laisvai gyventi, bet kai yra tokia šyza kaimynė visoms jų kamyninėms šalims nėra ramybės.
@Vatas von Asile, prie ko čia vata, vata tavo galvoj keliesi ir eini gult su vata dantyse, nieko kito nematai ir nemoki, asilų asilas esi
@Vatas von tai aisku kad nekencia ka tu is medzio iskrites ar is tvarto sudo gabale
Lopų Lopas, pakilęs senelio dėka.
@x Tai kad krenta ir labai greitai. Nezinia kur jau bus po 4metu kaip socbebriai ilgam griovy voliosis
Kur galima užsirašyti į savanorius, įvykdyti Putino areštą?
@Fantastiška žinia Bachmute. Neprimyzk is baimes tik ten nuvažiavęs.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų