FTB prieš Bideno inauguraciją tikrina Vašingtone dislokuotus karius

JAV teisėsaugos agentūros tikrina Nacionalinės gvardijos narius, norėdamos įsitikinti, kad jie nekels pavojaus saugumui per išrinktojo prezidento Joe Bideno inauguraciją, sekmadienį pareiškė vienas aukšto rango generolas.

Po kadenciją baigiančio prezidento Donaldo Trampo šalininkų sausio 6 dieną surengtų riaušių JAV Kapitolijuje paaiškėjo, kad kai kurie iš dalyvavusių asmenų turi dabartinių ar ankstesnių ryšių su kariuomene.

Televizija „CBS News“ sekmadienį paklausė Nacionalinės gvardijos biurui vadovaujančio generolo Danielio Hokansono, ar tikrinami į Vašingtoną atvykstantys kariai.

„Koordinuojant veiksmus su Slaptąja tarnyba ir FTB (Federaliniu tyrimų biuru), tikrinami visi atvykstantys kadrai“, – pažymėjo D. Hokansonas.

Didelė Vašingtono dalis šiuo metu primena įtvirtintą bastioną karo zonoje: didžioji dalis miesto centro yra atkirsta, daug kur matyti tvorų su spygliuota viela, o sostinės teritorijoje dislokuota maždaug 25 tūkst. Nacionalinės gvardijos narių.

Neseniai visiems JAV kariams išsiųstame laiške Jungtinio štabų vadų komitetas pabrėžė, kad sausio 6-osios riaušės buvo „nesuderinamos su teisės viršenybės“ principu ir kad kariuomenė „turi įkūnyti tautos vertybes bei idealus“.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2021-01-18 10:28:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
JAV debilizmas siekia naujas virsunes.
JAV saugumas tikrins savo kareivius ar jie lojalus Nazistinei-demokratu partijai, nes bijo JAV patriotu kurie gyne salies interesus Afganistane, Irake.
!!!!! JAV patriotai tapo JAV nacionaline gresme !!!!!!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų