Ekscentriškoji žvaigždė D. Rodmanas bando „atidaryti duris“ tarp JAV ir Šiaurės Korėjos

Ekscentriškoji krepšinio žvaigždė Dennisas Rodmanas (Denisas Rodmanas) tvirtina, kad jo misija Šiaurės Korėjoje yra bandymas „atidaryti duris“ tarp JAV ir šios izoliuotos valstybės, Amerikai sutelkus dėmesį į Pchenjano kalinto ir komos ištikto studento paleidimą.

Vaizdo įraše, padarytame Pekine prieš išskraidinant į Jungtines Valstijas komos ištiktą Otto Warmbier (Otą Vormbjė), buvęs Čikagos „Bulls“ žaidėjas sako norįs statyti tiltus su šia stalinistine valstybe.

„Pagrindinis dalykas, kurį bandome padaryti, yra bandymas atidaryti duris tarp abiejų šalių“, – įraše sako D.Rodmanas. Jis pridūrė, kad „maži dalykai absoliučiai daro didelį poveikį“.

D.Rodmanas yra „vienintelis žmogus planetoje“, turintis „unikalią savybę, neįtikėtiną privilegiją draugauti su prezidentu (Donaldu) Trumpu (Donaldu Trampu) ir maršalu Kim Jong Unu (Kim Čen Unu)“, įraše sako kažkoks D.Rodmano palydos žmogus.

„Ir jis bandys atnešti taiką tarp abiejų šalių“, – pridūrė vyras.

Gausiai išsitatuiravęs, įsivėręs daug auskarų ir žaliai besilakuojantis nagus D.Rodmanas šią savaitę išskrido į Pchenjaną su misija, kuria, jo nuomone, D.Trumpas bus „gan patenkintas“.

REKLAMA

Pasak D.Rodmano, jis bando pasiekti tai, ko reikia jiems „abiem“. Šis komentaras paskatino JAV pareigūnus ne kartą paneigti, kad krepšininkas išvyko į Šiaurės Korėją su kokiais nors administracijos įgaliojimais.

D.Rodmanas, buvęs D.Trumpo televizijos realybės šou „Mokinys: garsenybių kalvė“ (Celebrity Apprentice) dalyvis, Pchenjane jau susitiko su Šiaurės Korėjos sportininkais ir sporto ministru ir įteikė jam JAV prezidento knygą „Sandorio menas“ (The Art of the Deal).

Keistame jo dovanų krepšelyje taip pat buvo populiari vaikiška knyga „Where's Waldo? The Totally Essential Travel Collection“, muilo, dveji marškinėliai su autografais.

56 metų NBA šlovės muziejaus narys Šiaurės Korėjoje anksčiau lankėsi mažiausiai keturis kartus ir užmezgė neįprastai šiltus santykius su jaunuoju šios šalies lyderiu.

D.Rodmanas sulaukė daug kritikos dėl filmuotos medžiagos, kurioje matyti, kaip jis per apsilankymą 2014 metais dainuoja „Laimingo Gimtadienio“ savo „draugui visam gyvenimui“ Kim Jong Unui.

JAV pareigūnai ne kartą sakė, kad D.Rodmanas į Šiaurės Korėją vyksta kaip privatus pilietis, nors spėliojama, kad jis atlieka neoficialaus D.Trumpo pasiuntinio pareigas.

Jungtinėse Valstijose O.Vormbjė tėvas Fredas Warmbier (Fredas Vormbjė) savo ruožtu atkartojo JAV pareigūnų žodžius, kad D.Rodmanas neatliko jokio vaidmens paleidžiant Otto.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų