Drama universitete JAV: geografijos profesorius nušovė kolegą, savo sugyventinę ir nusišovė pats

Jungtinėse Valstijose tragiškai baigėsi kolegų drama Deltos universitete. Geografijos profesorius nušovė savo bendradarbį, taip pat moterį, su kuria gyveno, ir išsigandęs kalėjimo nusišovė pats. Pareigūnai kol kas neatskleidžia, dėl ko profesorius galėjo griebtis ginklo.

Jungtines Valstijas sudrebino dar vienos šaudynės. Šį kartą šūviai aidėjo šiame Deltos valstybiniame universitete, Misisipės valstijoje. Darbo metu į 39-erių istorijos profesoriaus Ethano Schmidto kabinetą įsiveržė kolega ir jį nušovė.

„Ethanas buvo geriausias šeimos žmogus. Dėl savo šeimos jis būtų padaręs viską. Jis turi tris vaikus. Visi labai panašūs. Iš karto pasakytum, kad jo vaikai. Jo mažajai dukrai bus taip sunku“, - pasakoja nužudytojo teta Barbara Urnu.

Policija netrukus išsiaiškino, kad istoriką nužudė jo bendradarbis. šešerius metus tame pačiame universitete dirbęs geografas Shannon Lambas. Tiesa, šiuo metu jis dėl asmeninių priežasčių buvo pasiėmęs nedarbingumo lapelį. Iškart po šios nelaimės universitete paskelbta nepaprastoji padėtis, jis buvo nedelsiant uždarytas, o policininkai pasileido į žudiko medžioklę. Ginkluoti pareigūnai, ieškodami įtariamojo, nuosekliai naršė ne tik apylinkes, bet ir universiteto pastatus.

REKLAMA

„Nors įtarėme, kad žudikas nesislepia universiteto teritorijoje, mes turėjome užtikrinti, kad studentai, fakultetų darbuotojai ir administracija – saugūs. Dėl to pastatas po pastato išleidome žmones į saugias vietas“, - tikina Klivlendo policijos vadas Charlesas Binghamas.

Gaudant profesoriaus žudiką, policininkus pasiekė dar viena žinia. Jo namuose negyva rasta 41-nų moteris. Ji žudiko gyvenimo draugė. Manoma, kad Shannonas Lambas nušovė ir ją. Policininkams pavyko susisiekti su persekiojamu vyru telefonu, tačiau jis pasakė, kad „į kalėjimą nesės“. Netrukus pareigūnai rado jį nusišovusį. Kol kas tyrėjai neatskleidžia, ar šios dvi žmogžudystės susijusios, ar vis dėlto moteris ir profesorius tapo atsitiktinėmis aukomis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų