Britanija gedi gelbėjant kitus tragiškai žuvusio lietuvio

Britų žiniasklaida skelbia apie herojišką lietuvio žūtį gaisro viename Londono naktinių klubų metu. Tomas Ceidukas mirė ligoninėje dėl patirtų sužalojimų, patirtų gelbėjant ugnies apimtame pastate įstrigusius žmones, rašoma „standard.co.uk“.

Liudininkų teigimu, lietuvis gelbėjo klube liepos 8-osios naktį „Studio 338“ įsiplieskusios ugnies užspeistus žmones.

Lietuvių klubo atstovai gedi tragiškai žuvusio 28-ių tautiečio: „Mūsų širdys yra sudaužytos ir palaužtos“.

T. Ceidukas į Londoną iš Lietuvos atvyko prieš penkis metus, draugų teigimu – kaip ir daugelis, norėjo užsidirbti pinigų. Prisimindami praėjusią vasarą vykusių bendras atostogas Ibicije, kolegos savo draugą nupasakojo kaip „laimingiausią vyruką saloje“. „Vietoje to, kad leistų laiką klubuose, jis buvo kartu su šeima ir žaidė su vaikais baseine, visą laiką užtikrindamas, kad kiekvienam tai būtų geriausios atostogos, padėdamas su maistu ir tiesiog būdamas Tomu“, – rašoma klubo atstovų pranešime.

Kolegos pažymėjo, kad Tomas buvo įkvėpimu visiems – visuomet pozityvus, niekada nesiskundžiantis, dirbantis pernakt ir užtikrinantis, kad vakarėliai būtų geriausi, kokie tik galėtų būti.

REKLAMA

„Mes visi esame sugniuždyti, netekę jo tokiu būdu“, – cituojami Tomo draugai britų žiniasklaidoje.

Leidinys taip pat cituoja T. Ceiduko artimą draugę Gritą Norkutę, kuri papasakojo, kaip jis padėjo išvesti žmones iš degančio klubo, tačiau pats įstrigo dūmuose ir liepsnose apimtoje patalpoje. „Jis buvo pagalba visiems. Labai drąsus ir kilnus“, – pasakojo G. Norkutė.

Apie lietuvio žygdarbį ir tragišką žūtį paskelbė didžiausi Didžiosios Britanijos naujienų portalai, įskaitant „The Mirror“, „IB Times“, „The Sun“, „Metro“ ir kiti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų