Bokso turnyre – komiška Kadyrovo sūnaus pergalė: priešininkui liko tik skėsčioti rankomis

13-mečiam Čečėnijos vadovo sūnui bokso turnyro metu buvo skirta pergalė „techniniu nokdaunu“ tuo metu, kai priešininkas pradėjo jį talžyti. Neįprastą vaizdą sporto varžybose metu užfiksavo ir vaizdo kameros.

Grozne vykusiame profesionalaus bokso turnyro „Legendų laikas 6: spec. operacija“ metu teisėjas staiga nutraukė dvikovą ir pradėjo skaičiuoti stovinčiam ant kojų ir apmaudžiai rankomis skėsčiojančiam Ramzano Kadyrovo sūnaus priešininkui dešimt nokdauno sekundžių, rašo „tjournal.ru“.

Jaunojo Kabardino-Balkarijos boksininko Aslano Bittirovo ir vieno iš R. Kadyrovo sūnų Adamo dvikova vyko balandžio mėnesį. „Groznyj inform“ skelbė, kad šioje kovoje R. Kadyrovo sūnus „žiūrovų teigimu, nepaliko jokių šansų“.

Vaizdo įraše matyti, kad vos A. Bittirovui ir R. Kadyrovui pradėjus keistis smūgiais, teisėjas sustabdo dvikovą ir pradeda skaičiuoti iki dešimties ir skelbia nokdauną, kol jaunasis boksininkas skėsčioja iš apmaudo rankomis. Jo treneris tuo pat metu išmetė rankšluostį į ringą ir pripažino „pralaimėjimą“. Vienas iš komentatorių įvykius ringe pavadino „gana neaiškiais“.

 


Rašyti komentarą...
s
sergejus
2021-04-20 15:51:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apsišaukėlis prieš visą pasauli karydovo sunelis
Atsakyti
0

S
Sergejus
2021-04-21 10:00:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nors ir kadyrovo šunelis paskelbtas nugalėtoju bet esmė tame kad jis yra netikras čempionas iškovotas diržas taip pat nieko nereiks tiesiog tampa aišku kad vaikinui buvo grąsinta ir liepta pralaimėti o tai ir byloja kad Čečėnijos kadyrovas apsišaukėlis prieš visą pasauli ar gi negerai tai smerktina
Atsakyti
0

C
Caras
2021-04-21 11:17:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Putinas, Kadyrovas, Stalinas, Leninas... Klaunai vergai..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų