„Bild“: Vokietijos prokurorai pradėjo Baltarusijos diktatoriaus medžioklę

Vis daugiau migrantų atvyksta į Vokietiją per Baltarusiją: „Bild am Sonntag“ duomenimis, vien per praėjusį penktadienį federalinė policija užfiksavo 291 nesankcionuotą patekimą į šalį Vokietijos-Lenkijos pasienyje. Dauguma jų – jauni žmonės iš Irako ir Sirijos.

Federalinės policijos darbo rezultatai tokie: nuo rugpjūčio į Vokietiją per Baltarusiją atvyko beveik 4 tūkst. pabėgėlių; vien per pirmą spalio mėn. savaitę jų buvo net 1,2 tūkst. Ir šis skaičius tik auga, pažymima leidinyje.

Vokietijos tarnyboms susidariusi situacija aiški: valdžios organizuotu migrantų perveržimu baltarusių diktatorius Aliaksandras Lukašenka nori šantažuoti Europą ir pasiekti sankcijų atšaukimo.

„Bild am Sonntag“ duomenimis, šiuo metu Vokietijos tarnybos vykdo tyrimą A. Lukašenkos atžvilgiu. Jis yra laikomas migrantų gabenimo į Vakarus organizatoriumi.

Galutinis tikslas – Vokietija

Ilgas kelias į Vokietiją pabėgėliams, gavusiems Baltarusijos studentų vizas, prasideda Irako, JAE, Libijos, Jordanijos, Turkijos, o nuo 2021-ųjų rugsėjo vidurio ir Sirijos oro uostuose.

Atvykus į Minską vietos pasieniečiai arba specialios grupės asmenų nukreipia žmones iš esmės į pasienį su Lenkija – vietas, kur jų manymu nebūtų Lenkijos pasieniečių. Patekus į ES, pabėgėliai traukia į Vokietiją.

Už Minsko organizuotą valstybinį transportavimą migrantams tenka mokėti iki 4 tūkst. eurų, pažymima leidinyje.

Situacija pirminio migrantų priėmimo centre Eizenhiutenštate (Brandenburgas) pasienyje su Lenkija yra tokia įtempta, kad ten jau įrengiamos žieminės palapinės.

Vokietijos valdžiai nerimą taip pat kelia ir Graikijoje jau gavę prieglobstį ar jo siekiantys migrantai, nepaisant to tęsiantys savo kelionę į Vokietiją. Šiuo metu tokių prašymų pateikta net 33,5 tūkst.


Rašyti komentarą...
J
Jonikė
2021-10-12 13:30:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai piniosMerkel itakossiam migrantų antpludziuinereikia medzioklės? Juk ji žaliąšviesą jiems uždegė
Atsakyti
-21

a
andrius
2021-10-13 08:16:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
nebe uz kalnu naujas fasizmo zidinys...istorija sukasi ratu...matyt.
Atsakyti
0

O
Orakulas
2021-10-13 10:51:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
2-ojo Pasaulinio retrospektyvoje galima įžvelgti apmaudžių pralaimėjimų )))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų