„Bild“: vasarą planuojami teroro išpuoliai Europos paplūdimiuose

Aršiai dėl išlikimo kovojanti teroristinė organizacija „Islamo valstybė“ planuoja teroro išpuolius populiariuose Europos paplūdimiuose, kuriuose mėgsta rinktis turistai, praneša „Bild“ remiantis vokiečių žvalgybos duomenimis, kurią ši gavo iš savo italų kolegų.

7

Anot paviešintos informacijos, teroro aktai galimi Ispanijos, Italijos ir Prancūzijos pakrantėse.

Pažymima, kad teroristai gali apsimesti prekeiviais suvenyrais ir gėrimais. Iš tiesų grupuotės nariai planuoja rengti sprogdinimus pliažuose.

Tačiau italų „La Repubblica“ skelbia, kad žiniasklaidoje paviešinta informacija neatitinka realybės. „Jokių konkrečių teroristinių grėsmių nėra, nebuvo (gauta) panašios informacijos“, – pareiškė leidiniui šaltinis italų spec. tarnybose.

Primename, kad anksčiau buvo skelbiama apie smogikų nuotaikas „kovoti dėl išlikimo“, tuo metu, kai sąjungininkai ir Sirijos režimas užspaudė jų pozicijas tiek Sirijoje, tiek Irake.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Teroro išpuolis Dramblio Kaulo Krante

Šių metų kovo mėnesį kruvinas išpuolis buvo įvykdytas viename iš Dramblio Kaulo Kranto viešbučių. Tuomet žuvo keturiolika civilių ir du kariai. Pernai Tunisą sudrebino teroristų ataka viename turistų pamėgtame viešbutyje, kurio metu žuvo kelios dešimtys turistų


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų