Rašyti komentarą...
JOKIU DERYBU !!
Nei su BULBA , nei su BUROKAIS !!
Kodėl Batka lengvai dalina vizas ir tiek daug jau ilgą laiką veža iš Azijos ir Afrikos "turistų" į savo šalį? Negi neaišku, kad tik tam, kad kištų juos per sieną į ES. Vakar jau komentavo, kad ES vadovybė įvertino šito amžinojo prezidento elgesį ir oficialiai įvardijo hibridiniu karu prieš ES.
Derėkitės,kad visus 4000 grąžinti per jų ekskursijų biurus į tėvynes!
O kam tos derybos ?
Tegu Lukašenka nebeskraidina migrantų lėktuvais, neduoda jiems vizų ir viskas, problemos nebebus.
Juk neturi Baltarusija sienos su Iraku ar Afganistanu.
Batka, ačko to ne želieznoje? Ane?
Kažkas gali paneigti tai kad š.Afrikoj ir vyd. Azijoje nebuvo perversmų? Kokia dar propaganda? Koki dar tv žiūrėjo šitas 16 metu aritriejos piemuo? Baltarusija nori derėtis nes nori pinigu. Kitokio pobūdžio derybų nebus. Jus mums pinigus,mes pasistengsime neleisti visa šita žmoniu masė pas jus. Viskas.
Kokių dar derybų nori šitas Mauzeris ,eik tu nx....ui , derybų jis matai nori ,derybos tokios pasiimk savo atvežtus velnius atgal ,mes statome sieną nes tu ne prognozuojamas ir pašol nx.... niekam tu ne įdomus ,tave vietiniai pakars kaip Huseina
@Odenas ? O nx.. ir kartuvėmis grąsinti viešose erdvėse negražu."Mauzeris, pašol nx..vietiniai pakars"Neadekvatus komentaras
ieško kaltų, ypač Vakarų.Aišku, jis Lukašenkos parankinis ir negali kaltinti Lukašenkos rėžimo ,jo valdymo sistemos. Kad reikia "sėsti prie derybų stalo " tai daugeliui aišku.Tik kokia linkme vyks derybos, kokias sąlygas kels Baltarusija?
Čia priėjo Kinziulis ir tarė- kaip pasiklosi taip išmiegosi!
Čia priėjo Kinziulis ir tarė- kaip pasiklosi taip išmiegosi!
Į viršų