Atskleista Las Vegaso šaulio kambaryje atrasto raštelio paslaptis

Raštelio, aptikto Stepheno Paddocko viešbučio kambaryje, kai šis vakarą į spalio 2-ąją surengė šaudynes iš 32 aukšto į kantrį koncerto susirinkusią minią, turinys yra atskleistas, skelbiama CNN. Ranka rašytame raštelyje buvo surašyti skaičiavimai, kurie padėjo jam tiksliau šaudyti, skelbia JAV televizija, remiantis artimu tyrimui šaltiniu.

79

Maža to, policija ieško prostitutės, kuri buvo S. Paddocko kambaryje šaudynių išvakarėse.

(79 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nutekintos Las Vegaso šaulio viešbučio kambario nuotraukos

Raštelyje susirašė duomenis, kad galėtų nužudyti kuo daugiau žmonių

Anot CNN turimų duomenų, raštelyje yra surašyti atstumai ir trajektorijos tarp jo lango 32 aukšte ir žiūrovais muzikos koncerte. Manoma, kad S. Paddockas siekė nužudyti kuo daugiau žmonių. Pažymima, kad raštelį spintelėje prie lovos aptiko policininkai, kurie dalyvavo S. Paddocko viešbučio kambario šturmo metu.

„Jis surašė atstumus, aukštį, kuriame buvo kambarys. Jis surašė ir apskaičiavo, kad žinotų, kur šaudyti, kad iš ten pataikytų į savo tikslą“, – pasakojo radęs raštelį pareigūnas.

Pažymima, kad S. Paddocko arsenale buvo ir trasuojančiosios kulkos, kurios leidžia šauliui koreguoti šaudymo trajektoriją. Šią informaciją naujienų agentūra „Associated Press“ paviešino neįvardintas JAV teisėsaugos institucijų pareigūnas. Agentūros teigimu, nėra žinoma, ar S. Paddockas panaudojo šias kulkas šaudynių metu. Yra žinoma, kad viso jis su savimi turėjo apie 1 tūkst. kulkų.

REKLAMA

Ieško galimo bendrininko ir prostitutės

Taip pat paaiškėjo, kad 64-ių šaulys vien ginklais žudyti nesiruošė, šalia Las Vegaso viešbučio jis paliko sprogmenų prigrūstą automobilį. Žiniasklaidos teigimu, policijos pareigūnai automobilyje aptiko 20 kg sprogmenų ir du amunicijos lagaminus. Tyrėjai mano, kad S. Paddockas galėjo susprogdinti automobilį, jeigu būtų apšaudytas.

Anksčiau televizija NBC skelbė, kad šaulys galėjo turėti bendrininką. Pasirodo, kad kažkas atidarinėjo S. Padocko kambarį el. kortele-raktu, kol jo automobilio nebuvo garaže, ir, policijos manymu, jo paties taip pat viešbutyje tuo metu nebuvo.

Be vis to, viešbutyje buvo surastas telefono kroviklis, kuris netinka nė vienam iš S. Paddocko turėtų telefonų.

Policija taip pat išsiaiškino, kad S. Paddockas samdėsi prostitutę likus kelioms dienoms iki tragedijos įgyvendinimo. Teisėsaugininkai tvirtina, kad mergina gali turėti svarbios informacijos. Dabar jos ieško policija.

Žurnalistų teigimu, 64-ių S. Paddockas dažnai naudojosi prostitučių paslaugomis savo kelionių į Las Vegasą metu. Apie tai papasakojo žudiko šeimos draugas.

Primename, naktį į spalio 2-ąją S. Paddockas atidengė chaotišką ugnį iš 32-ojo viešbučių komplekso aukšto į kantri muzikos festivalyje susirinkusius žmones. Incidento metu žuvo 59 žmonės, įskaitant patį šaulį, sužeista buvo daugiau nei 500 žmonių.

Tragedija Las Vegase tapo daugiausiai aukų nusinešusia šaudynių tragedija per visą JAV istoriją.


Rašyti komentarą...
N
Nerka
2017-10-08 16:27:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau ir lapkricio 2aja vyks saudynes......?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų