Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Policija patvirtinto, kad visi penki per sprogimą pramoniniame pastate žuvę vyriškiai yra kilę iš Lietuvos, skelbia „The Independent“.

REKLAMA

Trečiadienio vakarą Anglijos Bostono mieste driokstelėjęs sprogimas nusinešė penkių žmonių gyvybes, o vieną smarkiai sužalojo. Šeštoji auka – vis dar kritinės būklės.

Trijų aukų tapatybės penktadienio pavakare jau buvo žinomos. Atskleista, kad tai lietuviai, kurių amžius 24, 26 ir 32 metų. Vėliau buvo ištirtos ir likusiųjų vyrų tapatybės.

Tai Vaidas Krupenkinas (39 m.), Laimutis Šimkus (32 m.), Ovidijus Mejeris (26 m.), Ričardas Gečas (24 m.) ir Erlandas Dužinskas (18 m.). Manoma, kad vyrai žuvo iš karto.

Linkolnšyro policijos teigimu, žuvusiųjų gimines apie nelaimę jie informavo per Lietuvos ambasadą.

Šeštasis vyras patyrė 75% kūno nudegimą, jam buvo atlikta operacija.

Įtariama, kad patalpose, kuriose įvyko galingas sprogimas, buvo įrengta nelegali degtinės gamykla. Pirmieji įvykio vietą tiriančių pareigūnų radiniai šią versiją patvirtino. Oficialiai pranešama, kad „ant indų rasta cheminių medžiagų, rodančių, kad iš jų galėjo būti gaminamas alkoholis“.

Vietiniai gyventojai žiniasklaidai pasakojo, kad degtinės darykla buvo „vieša paslaptis“. Bostone gyvenantys imigrantai čia galėjo nusipirkti butelį alkoholinio gėrimo už 2 svarus.

Anglijoje virdami degtinę žuvo imigrantai, jų tarpe keli lietuviai

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų