Akistata, galėjusi pasibaigti tragedija: namuose išvydo šokiruojantį vaizdą

Ar kada nors susimastėte, ką darytumėte, jeigu savo namų virtuvėje, viduryje nakties aptiktumėte užkandžiaujančią rudąją mešką? Štai porelei jaunų amerikiečių tokia akistata vos nesibaigė tragiškai. Tuo tarpu Australijoje, moteris taip pat sulaukė netikėtų svečių – lubose neregėto dydžio korį sukrovusių milžiniško bičių spiečiaus.

Nekviestas rudanosis svečias į šiuos namus Kalifornijoje užklydo pusę pirmos nakties. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksuotuose kadruose matyti kaip didžiulė meška ramiausiai atsidaro šaldytuvą ir ima užkandžiauti viduje rastu maistu – mėsos faršu bei pupelėmis. Randa ir desertą – ledų bei sausainių. Visgi alkano meškino tokie naktipiečiai, matyt, per daug nesužavėjo. Netrukus jis patraukia plačiau pasidairyti po kaliforniečių namus. Gretimame kambaryje televizorių žiūrėję du 15-mečiai paaugliai sako, apie nekviesto svečio vizitą supratę pastarajam jau vaikštinėjant koridoriais.

Netrukus berniukams jau teko barikaduotis šalia esančiame kambaryje, kai meškinas nosimi pabandė keletų kartų atidaryti jų kambario duris. Persigandę paaugliai sako neturėję telefonų, tad išmaniuoju laikrodžiu skubiai iškvietė policiją ir paskambino antrame namo aukšte miegojusiai mamai. Netrukus atvykęs pareigūnas meškai atidarė duris ir, laimei, ši išeiti panaro pati – tik kad pasišalintų greičiau laukinį gyvūną paeigūnai pagąsdino šūviu į orą.

O čia vaizdelis jau iš Australijos. Šį pusšimtį kilogramų sveriantį gigantišką korį užfiksavo vietos bitininkas privačiame name. Moters prašymu į namus atvykęs specialistas už lentų namų lubose rado daugiau nei 60 000 nekviestų bičių.

„Nuostabi šių namų šeimininkė sakė, jog bitės jos visai nestrigdė, atvirkščiai jų tarpe, moteris jautėsi kuo puikiausiai, visgi ji nusprendė, kad reikėtų jas perkelti“, – sako bitininkas Paulas Woodas

Patyręs bitininkas sako, jog milžiniškas korys buvo maždaug dešimties mėnesių senumo. Bites perkėlus į specialiai joms pastatytą avylį, dabar moteris galės tikrai ilgą laiką mėgautis gausiomis medaus atsargomis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų