Aiškėja šaudynių schema: vaizdo įrašas atskleidžia užpuoliko pėdsakus

Vokietijos pietiniame Miuncheno mieste mažiausiai šeši žmonės tikriausiai žuvo penktadienį per šaudynes viename prekybos centre, nurodė vienas policijos šaltinis, o trys ginkluoti įtariamieji veikiausiai tebėra laisvėje.

7

Šaudymas prasidėjo prieš 18 val. vietos (19 val. Lietuvos) laiku prekybos centre „Olympia“ (OEZ) esančiame greitojo maisto restorane „McDonald's“, o vėliau tęsėsi gretimoje gatvėje. Po to užpuolikas įžengė į prekybos centrą, esantį prie olimpinio stadiono, nurodė viena policijos atstovė.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Miunchene penktadienio vakarą – šūviai

Pareigūnai taip pat paprašė gyventojų ir žiniasklaidos neskelbti jokių nuotraukų ir vaizdo įrašų, kol nesibaigė policijos operacija.

Tačiau dienraščio „Bild“ portale paskelbtame vieno incidento liudininko mobiliuoju telefonu nufilmuotame vaizdo įraše matoma, kaip juodus marškinėlius ir mėlynas kelnes vilkintis vyras, užsimaukšlinęs juodą kepurę, išeina į gatvę iš greitojo maisto restorano „McDonalds“ tame prekybos centre ir pradeda šaudyti į nieko neįtariančius praeivius, kurie apimti panikos išsilakstė.

REKLAMA

„Yra keli žuvusieji ir sužeisti“, – sakė policijos atstovė, nepatvirtindama kitų šaltinių informacijos, kad aukų buvo šešios.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Miunchene per šaudynes prekybos centre tikriausiai nušauti bent šeši žmonės

Miuncheno pagrindinė traukinių stotis buvo evakuota, o metropoliteno traukiniai ir viešojo transporto autobusai buvo sustabdyti, nurodė pareigūnai.

Policijos pranešime, kuriame remiamasi įvykių liudininkais, sakoma, kad šaudynėse dalyvavo trys užpuolikai.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Miunchene penktadienio vakarą – šūviai ir panika

Bavarijos žemės sostinės valdžia paskelbė mieste nepaprastąją padėtį.

Kol kas neturima informacijos, kokie galėtų būti šio išpuolio motyvai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų