Rašyti komentarą...
Šitas Rusijos ,,angelskas gaidukas,, prieis savo galą ,tai tik laiko klausimas, rusai 17 tais sukėlė revoliuciją,ko jie dabar laukia,kol visai nualins šalį?O šitam Grisania patarciau parinkti žodžius apie mūsų šalį ,nes valgai lietuviška duona o Lietuvius dergi ,ką tu apie mus išmanai ,jei pas mus taip blogai ,tai Rus visada priims tokį ,,auksaburni,, rašytoja.
Eik tu s..., melagiena, parsidavusi sorosine kiaule
Saunuolis Grigorijus! Valio, o cia tai rasinelis!!! Su viskuo sutiku!!!
2021-02-08 Vokietija išsiuntė 1 rusų diplomatą
2021-02-08 Švedija išsiuntė 1 rusų diplomatą
2021-02-08 Lenkija išsiuntė 1 rusų diplomatą
2021-03-23 Bulgarija išsiuntė 2 rusų diplomatus
2021-03-31 Italija išsiunčia 2 rusų diplomatus
2021-04-15 JAV išsiunčia 10 rusų diplomatų
2021-04-15 Lenkija išsiunčia 3 rusų diplomatus
2021-04-18 Čekija išsiunčia 18 rusų diplomatų
2021-04-21 Slovakija išsiunčia 3 rusų diplomatus
2021-04-21 Lietuva išsiunčia 2 rusų diplomatus
2021-04-21 Latvija išsiunčia 1 rusų diplomatą
2021-04-21 Estija išsiunčia 1 rusų diplomatą
2021-04-21 Čekija išsiunčia 70 rusų ambasados darbuotojų
2021-04-26 Rumunija išsiunčia 1 rusų diplomatą
2021-04-27 Ukraina išsiunčia 1 rusų diplomatą
@Sarašas Susisike wasingtono degeneratai. Idomu, jeigu dudele apsisuktu, musu buve kgbistiniai pisuokliai vel atsiverstu?
Pasaulinio masto degradu sou tęsiasi.
@Rytai Vakarai Dėl šio degrado pasaulis kaip niekada vieningas, visos valstybės vien smerkia ir nei viena valstybė neišreiškia palaikymo.
Paziurekit i nuotrauka, botoksa i smegenis neuzaugai leidziant, galva istempe kaip kiausini!
@Urodas Urodas,
ale turi nesveiku seksualiniu fantaziju. Kaip Putinui leidzia botoksa - pats matei? Stai Tetusis (Tvartelinis) ir jo Anukas, arkliagalve Monke ŠI - tikri modeliai! :)))
Ne straipsnis,o visiskas briedas. Rasyti pramoko,galvoti - ne.
Andriau, ar zinai kodel po visu tu karu, kariniu konfliktu Putino reitingas kila? O todel, kad tai - Putino adekvaciausias reagavimas. Nebuvo galimybes neatsakyti nei maistingiems čečenams, nei agresoriui Saakasviliui, nei banderovieciams, nei susilaikyti nuo Sirijos gelbejimo nuo ISIS/IGIL. Tai - ne "profilaktiniai" anglosaksu kiliminiai bombardavimai Drezdeno, kitu nacistines Vokietijos, pagrindinai civiliu miestu, nei civiliu Hirosimos ir Nagasakio japonu miestu JAV bombardavimas, ne Vjetnamo dziungliu deginimas napalmu, nuodijimas defoliantais, "Metiloranžu" (tai TSRS, gaudant ginkluotus sukilelius "partizanus", po miskus lakste NKVD, "stribokai", aukojant savo gyvybes, uzuot deginant miskus napalmu), nei Irako, Serbijos apsaudymas sviediniais su radioaktyvaus urano antgaliais. Dar prisimink, kad kai po pralaimejimo Vjetname, JAV 1983, del saviraiskos, uzpuole nykstukine prokubietiska Grenada, neva, "gynant JAV... studentus".

O uzpulti UA, kaip ir LR, kuri pati save zudo, - idijotizmas. Juk visas tas UA pavasarinis paastrejimas - noras sutelkti ukrainiecius, nukreipti ju demesi nuo kracho ekonomikoje, buityje, medicinoje, tragisku Kovido nuostoliu, karantino nepatogumu. Tik aklas nemato, kad neobanderovietiskas UA rezimas agonizuoja. Kazkokiu pasenusiu ginklu JAV duoda, o vakcinos, kreditu, materialines paramos - NE. Tai jam zutbut reikalingas mazas pergalingas karas, nes karstos galvos paskaiciavo, kad per pastaruosius metus UA kariuomene itin sustiprejo, iskylo pagunda pakartoti Azerbaidzano pavyzdzio revanša pries Armenija, o anksciau - Kroatijos revanša pries "Serbu respublika" po Vokietijos jos kariu parengimo, ginklavimo. Taciau, tarptautiniu Minsko taikos susitarimu grubus lauzymas RU yra nepriimtinas. RU negales likti nuosaly, kai Donbaso respublikose SAVO NORU pakankamai daug gyventoju isigyjo RU pilietybe. Ir RU, Putinas ka tik pademostravo UA, Vakarams savo ryzta, galimybe staigiai, galingai reaguoti i galima beprotiska, savizudiska UA staigaus revanšo bandyma. Bent Baideno tonas iskart pasikeite. Putinas parode ryzta, gera karini pasirengima, ir nutrauke savo pertekline kariuomene is Krymo. Didziausias adekvatumas, šaunuolis Putinas!

Kas del Navalno... Po to, kai jis galutinai save diskreditavo savo animaciniu filmuku apie Putino "rumus", dar visiems bandant irodyti, kad buvo nuodytas... karine masinio naikinimo priemone "Noviciok" (tarp kitko, "Novičok" atsidure Europoje, ji gamino Čekija, kaip prisipazino jos prezidentas Zemanas), nei jis, nei aplinkiniai nezuvo, tai po tokio melo pasitikejimas Navalnu - NULINIS! O kai ji remianti organizacija bus paskelbta uz RU istatymu ribu, tai Navalno dainele bus sudainuota. Tuomet Vakarams neliks kito pasirinkimo, kaip ji nuzudyti. Dabar tokioje situacijoje atsidure Tichanovskaja. Jai gresia didziausias pavojus!!! Paleckiukas irodinejo, kad Vakarams butinos sakralines aukos, kad Sausio 13 "savieji saude i savus". Tai iki šiol tampomas po cypes. O UA Maidane, kur vel sudalyvavo padugne Aud. Butkevicius, TIKRAI paaiskejo, kad "savieji saude i savus". Nieko naujo - JAV spalvotoju revoliuciju technologija. Tas pats pasikartojo Libijoje, Sirijoje.

Света, СРОЧНО беги из Литвы, покайся, пока не поздно, возвращайся домой!!! Ведь не ты организовывала покушение на Лукашенко!
@Grigorij Sita meslo gabala, tiek daug siuksliu vercianti, redakcija privalo blokuoti!
@Pupkinas Pupkinas,
nepraustaburni, niekad nesiruosiau visiems itikti, ypac Lietuvos priesams - landsberginiams.
@Pupkinas Ta durneli jau is visu saitu ismete. Cia gal liko paskutinis.
@Grigorij 2pupkinas,
irodyk, kad tu - Proto Bokstas - argumentuotai pakomentuok, rezk Motina Tiesa! Juolab, kad taves, berods, niekas neismeta. :))) O as, mes visi idemiai paskaitysim, ivertinsim.
Pasaulio pastumdėliai. Europoje nėra tokios šalies, kuri nebūtų išsiuntusi lauk rusų diplomatų. Ir netgi daug kartų.
Į viršų