Absurdas Rio de Žaneire: pasiruošusios laukia tik prostitutės?

Legendiniame Marakanos stadione olimpinių žaidynių organizatoriai jau išbandė ir parodė dalį fejerverkų, kuriuos po savaitės naudos per įspūdingą atidarymo ceremoniją. Tačiau ne visi darbai tokie smagūs. Sveikatos specialistai tyrė vandenį Guanabaros įlankoje, kur plauks ir mūsų būriuotoja Gintarė Volungevičiūtė Šeidt.

Ir rezultatai likus iki olimpiados vos savaitei tikrai prasti. Įlankoje, kur per žaidynes varžysis buriuotojai ir triatlonininkai, organizatoriai savo pažado išvalyti vandenį nuo šiukšlių ir kitų pavojingų nuotekų neįvykdė. Vandenyje, kuriame ilgą laiką plūduriavo sofos, televizoriai, gyvūnų kūnai ir išmatos, pasak specialistų, yra didelis kiekis vaistams atsparių nuodingų bakterijų.

„Būtų gerai, kad sportininkai kuo mažiau kontaktuotų su vandeniu. Būtų gerai, kad jų burna ir akys būtų užvertos. Tačiau, kaip jie tai kontroliuos? Vanduo labai užterštas, tačiau tai nereiškia, kad jie būtinai turi susirgti“, - liūdnai pareiškė gydytojas Danielis Beckeris.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Olimpinis kaimelis Rio de Žaneire

Žmonėms, kurių silpna imunine sistema, bakterijos gali sukelti šlapimo takų, kvėpavimo ir virškinimo trakto infekcijas.

Su nerimu olimpiados laukia ir Rio de Žaneiro prostitutės. Klientų per pasaulio futbolo čempionatą pasigedusios savo kūnais prekiaujančios merginos skelbia specialiai olimpiadai paruoštą kainyną. Per olimpines žaidynes jos žada taikyti ypatingas nuolaidas. Lankstinukuose, kuriuos merginos dalija tiesiog gatvėje, rašoma, kad už valandą kūniško malonumo jos ims maždaug 17-a eurų, o už valandą grupinio sekso klientams teks susimokėti maždaug 22 eurus. 

Olimpiados atidarymą tiesiogiai matysite per „Viasat Sport Baltic“, o tie, kurie savaitgalį planuoja praleisti gamtoje, sekti įvykius Marakanos stadione galės internete per „Viaplay“.

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų