Sankt Peterburge įsiutęs vyras nušovė buvusią žmoną ir jos kelių mėnesių kūdikį Jo paties 11-metė duktė spėjo pabėgti iš buto

Rusijoje vyras nušovė buvusią žmoną ir jos kelių mėnesių dukrytę. Išsigelbėti pavyko tik jo paties 11 metų dukrai.

Po policijos gaudynių žudikas nusišovė (nuotr. lifenews.ru) (nuotr. leidėjų)

Tragedija įvyko Sankt Peterburge, kai 36-erių Olegas P. atėjo į buvusios žmonos Sabinos butą, kuriame ji gyveno su naujuoju vyru. Buvęs sutuoktinis nužudė ją bei jos naujagimę iš antrosios santuokos.

Nužudyta Sabina ir jos dukrytė (nuotr. lifenews.ru) (nuotr. leidėjų)

Kol kas dėl nežinomų priežasčių tarp buvusių sutuoktinių įsiplieskė konfliktas. Olegas pradėjo įžeidinėti ir grasinti. Išsigandusi 11-metė jų duktė Milana išbėgo iš buto ir kreipėsi į šalimais esančios mokyklos darbuotojus, kad iškviestų pagalbą.

„Tuo metu nuovoką praradęs vyras išsitraukė ginklą ir nušovė iš pradžių buvusią žmoną, vėliau net kelių mėnesių jos kūdikį. Nuo sužalojimų abi aukos mirė iš karto“, – teigiama Sankt Peterburgo teisėsaugininkų pranešime.

REKLAMA

Žudikas ir likusi gyva jo dukra (nuotr. lifenews.ru) (nuotr. SCANPIX)

Žudikas spruko iš nusikaltimo vietos ir bandė slėptis. Vyrui pavyko išvykti už miesto ribų, tačiau vėliau jo automobilį pastebėjo policijos patruliai.

Bandydamas pasprukti nuo policininkų, vyras savo „KIA Ceed“ automobiliu taranavo dvi mašinas. Vėliau jis buvo užblokuotas.

„Žudikui buvo pasiūlyta padėti ginklą ir pasiduoti. Mes nešaudėme. Tačiau vyras nusprendė pasielgti savaip – pakėlė ginklą prie galvos ir nusišovė. Nuo patirtų sužalojimų jis mirė iš karto“, – lifenews.ru pranešė policijos atstovas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų