Jei Didžiosios Britanijos vyriausybė patvirtins planuojamas priemones, šeimas palikę tėvai, ignoruojantys savo pareigas mokėti vaikų išlaikymui skirtus pinigus, gali prarasti vairuotojo pažymėjimus ir pasus. Taip pat tokiems tėčiams gali tekti susitaikyti su įšaldytomis banko sąskaitomis ir namų areštu, skelbia „The Daily Mail“.

Tačiau šie vyriausybės planai buvo aštriai sukritikuoti. Anot idėjos priešininkų, atimti vairuotojo teises iš „pabėgusių tėčių“ būtų „beprotybė“, nes dėl to jie galėtų prarasti darbo vietą, o neturėdami pragyvenimo šaltinio jie vis vien negalėtų mokėti alimentų.

Tiesa, pagal šiuo metu galiojančią tvarką, teisę taikyti įvairias sankcijas – įskaitant vairuotojo pažymėjimo ar paso užblokavimą – jau dabar turi atsakingos tarnybos. Tačiau įvedus siūlomą tvarką, dokumentus iš alimentų nemokančių tėvų galėtų paimti bet kuris pareigūnas be jokių papildomų procedūrų.

Pranešama, kad vyriausybė priemonių prieš šeimas palikusius tėvus ėmėsi po Davido Camerono tėvo dienai skirto rašinio, kuriame jis išreiškė mintį, jog alimentų nemokantys tėvai turėtų susilaukti tokio paties pasmerkimo visuomenėje kaip girti vairuotojai.


Rašyti komentarą...
l
laikas
2011-07-04 11:49:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
jums gal galvoj negerai balsas? - is kur istruket sita straipsni - bent jau paaiskinti galejot - kokioj tai valstybej ir t.t.
Atsakyti
0

l
liuks
2011-07-04 11:59:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai turi būt padaryta ir Lietuvoje,o išvykusiems skelbti paiešką.Nes dabar tai palaida bala,kai kurie bėga nuo atsakomybės
Atsakyti
0

s
super
2011-07-04 13:18:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
kad tik greiciau ta ideja ir Lietuvoje prigytu.Tėveliams gegutėms būtų gera pamoka.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų