12-metis nuvarytu automobiliu taranavo benzovežį

Grupė nepilnamečių Australijoje, vadovaujami 12-mečio gaujos vado, nuvarytu automobiliu patyrė siaubingą avariją. Nesugebėjęs suvaldyti automobilio, jaunasis vairuotojas, kartu su penkiais bendraminčiais, kurių vyriausias buvo 16-os metų, įsirėžė į benzovežį, praneša „Mirror“.

Šokiruojantys kadrai, kuriuos užfiksavo gatvių stebėjimo kamera, rodo, kaip lengvasis automobilis įsirėžia į benzovežį. Tik laimingo atsitiktinumo dėka niekas nežuvo. Praėjus vos kelioms akimirkoms po katastrofos atsidarė sumaitoto automibilio durelės ir iš jo išbėgo keli žmonės. Vėliau paaiškėjo, kad penki vaikai paspruko, palikę sužeistą 14-metį draugą.

Baimindamiesi persekiojimo, jaunuoliai įvykdė dar vieną įžūlų apiplėšimą. Apsiginklavę lazdomis jie užpuolė atsitiktinį praeivį, norėdami pavogti jo automobilį. Vyras atsipirko lengvais sumušimais, tačiau dėl nežinomų priežasčių nuvaryti mašinos vaikigaliams nepavyko.

Sužeistasis 14-metis paauglys atsipirko lengva dubens trauma. Jo draugus jau apkaltino vagyste ir žmogaus užpuolimu. Grupuotėje buvo dvi 15-os ir 16-os mergaitės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų