Covid-19 pacientus guldo laiptinėse: Rusijoje ligoninės nesusitvarko su srautais

Rusijos socialinių tinklų erdvėje pasirodė liudininkų informacija, kad Novosibirsko srities ligoninėje Kuibyševe pacientai pradėti guldyti gydymo įstaigos laiptinėse. Vietų trūkumą patvirtino ir patys medikai, kurie papasakojo, kad užsikrėtusieji koronavirusu yra guldomi ir operacinėse.

Covid-19 pacientus guldo laiptinėse: Rusijoje ligoninės nesusitvarko su srautais (nuotr. VK.com)

Vaizdai šiose nuotraukose – iš Kuibyševo centrinės rajono ligoninės. Kadruose matyti, kad vyresniojo amžiaus pacientai yra suguldyti laiptinėse specialiai įrengtose „palatose“. Pastatyta lova, ant kurios guli pacientas, o šalia – sudėti asmeniniai daiktai.

Regiono sveikatos apsaugos ministerija portalui „Taiga.info“ patvirtino, kad nuotraukos yra tikros. Buvo paaiškinta, kad tokiu būdu bandomas išspręsti vietų ligoninėje trūkumą. 

Leidinio kalbinti regiono medikai taip pat papasakojo apie vietų gydymo įstaigose ir dirbtinio plaučių ventiliavimo įrangos trūkumą. Jų teigimu, keli užkrėstieji koronavirusu buvo paguldyti operacinėje. Gydytojai supranta situaciją, tačiau pažymi, kad „pacientai guli ten, kur jų neturėtų būti“. Jie pažymi, kad šios patalpos nėra pritaikytos žmonėms su Covid-19 ir plaučiu uždegimu. 

Novosibirsko sveikatos apsaugos ministerija paaiškino, kad ligoninėje buvo numatyta 60 pacientų vietų, o jau dabar ten yra 70 ligonių, kuriems įtariamas koronavirsas (arba jau patvirtinta diagnozė) ir kuriems yra reikalingas deguonies tiekimas ar priežiūra visą parą.

Anksčiau panaši situacija buvo užfiksuota Barnaule. Socialiniuose tinkluose užfiksuotas įrašas iš vienos vietos ligoninės rūsio, kuriame matyti eilėmis sukrauti lavonai.


Rašyti komentarą...
В В Путин
2020-10-27 15:05:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Рассию умом нелонять
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų