Šeimos tragedija atostogų metu: visi keturi žuvo miegodami ir niekas nepastebėjo

Altajaus kraštą sukrėtė tragiška šeimos mirtis atostogų kalnuose metu. Dėl turistinės bazės savininkų aplaidumo žuvo keturi vienos šeimos nariai, kurių dingimo niekas nepastebėjo penkias dienas. 

Šeimos tragedija atostogų metu: visi keturi žuvo miegodami ir niekas nepastebėjo (nuotr. facebook.com)

Vietos administracijos teigimu – žuvusieji yra vieno iš komunikacijos poskyrių vadovų J. Kremenskich šeima. Jis, kartu su žmona ir dviem vaikais, dviem savaitėms buvo išvykęs į atostogų. 

Visi keturi asmenys miego metu apsinuodijo smalkėmis nuo dyzelinio generatoriaus, kuris buvo laikinai įrengtas namelio rūsyje. 

Kuomet Kremenskich šeima liepos 26 d. atvyko į turistinę bazę, joje dėl smarkios liūties dingo elektra. Norėdama bent laikinai išspręsti gedimo problemą, poilsiavietės vadovybė į pastato, kuriame įsikūrė šeima, pastatė dyzelinį generatorių ir paliko atvertas duris, kad patalpos vėdintųsi. 

Tačiau kažkas nutiko ne pagal planą ir kambarys, kuriame gyveno atostogauti atvykusi šeima, prisipildė smalkėmis, ir žmonės, taip ir nepabudę, užduso. 

Tyrėjai jau sulaikė turistinės bazės savininką, būtent jo sprendimu buvo nuspręsta statyti generatorių, skelbiama „Life Shot“.

Nelaimės metu žuvo keturių asmenų šeima: 51-erių Josifas Kremenskich, jo žmona, 16-metis sūnus ir 12-metė dukra.

Vietos žiniasklaidoje skelbiama, kad pirmieji pajuto, kad kažkas negerai patys turistinės bazės vadovai, pastebėję, kad nuomininkai neišeina iš savo kambario. Tačiau į kambarį buvo įsilaužta tik jų išsikraustymo dieną – liepos 31-ąją.

Mirtis yra neatsiejama kiekvieno gyvenimo pabaiga, o įsigalėjus socialiniams tinklams vis dažniau iškyla klausimas, ką daryti su socialinėmis paskyromis, mirus jos naudotojui. Populiariausias pasaulyje socialinis tinklas „Facebook“ siūlo kelis būdus, kaip elgtis tokiu atveju. Tačiau pasirūpinti tuo geriausia iš anksto, kitaip paskyra gali būti tiesiog „įšaldyta“.


Rašyti komentarą...
A
Agnė
2020-08-09 19:53:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užuojauta
Atsakyti
-4

E
Elena
2020-08-09 22:23:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dieve didziule uzuojauta artimesems
Atsakyti
-2

S
Sąžinė
2020-08-09 23:06:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
A tu eisi iš čia ?!?!?!?!?
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų