Išpažinties atlikimas prieš Velykas: Lenkijoje kunigas siūlo tai padaryti automobilyje

Lenkijoje vieno miestelio kunigas savo parapijos tikintiesiems siūlo prieš Velykas atlikti išpažintį neišlipant iš savo automobilių, koronaviruso pandemijai privertus žmones laikytis saugaus atstumo.

Bažnyčia (nuotr. Fotodiena/Žygimanto Gedvilos)
669

(669 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Koronavirusas plinta

„Mes jau išbandėme, kaip tai vyks praktikoje... Jau rytoj turiu susitikimą su penkių asmenų šeima, o kitą savaitę klausysiu vieno parapijos nario išpažinties už viso gyvenimo nuodėmes“, – naujienų agentūrai AFP sakė tėvas Adamas Pawlowskis (Adamas Pavlovskis).

Vakarinio Rogalino miestelio kunigas ketina pastatyti savo automobilį gatvelėje šalia bažnyčios ir nuleisti šoninį langą per mažiausiai 1,5 metro atstumą prie jo kitu automobiliu privažiavusiam parapijiečiui, kad sumažintų riziką užsikrėsti koronavirusu. 

Kasmet daugybė 38 mln. gyventojų turinčios Lenkijos katalikų prieš Velykas atliekas išpažintį. Tačiau šiemet kilus koronaviruso protrūkiui jau susirgo 1 120 žmonių, 14 užsikrėtusiųjų neišgyveno.

Bažnytinė valdžia tikintiesiems primena, kad išpažintis telefonu arba internetu yra negaliojanti, tačiau leidžia išpažintį atlikti ne tik prie bažnyčios klausyklos. 

Žmonėms siekiant gyventi jiems įprastą gyvenimą, Jungtinėse Valstijose atsiranda mobiliųjų išpažinties klausyklų, pamaldos laikomos internetu, imamasi įvairių kitų iniciatyvų.


Rašyti komentarą...
A
Ale va
2020-03-27 09:09:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesvarbu kokia klausykla, o svarbi tikėjimo galia. Blogai ,kai žmogus netiki neturi vilties- nebėr savitaigos veikimo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų