Trečdalis jaunuolių neišgali eiti į draugų vestuves – tektų atsisakyti nuomos

Tūkstantmečio karta – kartais dar vadinama Nuomos karta – susiduria su dideliais finansiniais sunkumais, kuomet jiems tenka laimė apsilankyti savo draugų ar artimųjų vestuvėse, rodo atlikta apklausa.

Rūtos Čepytės ir Andriaus Girjoto vestuvės (Greta Skaraitienė/Fotobankas)

Būsto nuomos paslaugas teikiantis tinklalapis „SpareRoom“ atliko tūkstančio savo lankytojų apklausą, kurioje nustatė, kad net trečdalis jų negali sau leisti lankytis draugų vestuvėse.

Tačiau tai nėra blogiausia naujiena. Net 31 proc. „millennial“ (angl. Tūkstantmetis) kartos nuomininkų pareiškė, kad besilankydami draugų šventėse jie įsitraukia į skolų liūną, rašoma „Metro“.

Apklausę 1 tūkst. savo lankytojų tyrimo autoriai nustatė, kad net 15 proc. „tūkstantmetininkų“ buvo priversti išsikraustyti iš savo būsto, nes per daug išleido vestuvėse ir nebegalėjo mokėti už nuomą.

Kas dešimtas buvo priverstas pardavinėti turimus daiktus, kad galėtų padengti išlaidas, o vienas iš septynių – grįžti gyventi pas tėvus.

Net 62 proc. „millennial“ kartos atstovų prisipažino, kad dėl finansinių sunkumų atmetus kvietimus į vestuves jie prarado draugus.

Būsto nuomos tinklalapis nustatė, kad didžiausias finansinis nuostolis besilankantiems draugų vestuvėse yra „surasti idealų apdarą“, taip pat sunkumų sukėlė ir dovanų pirkimas ar vietos, kur apsistoti, suradimas.

„SpareRoom“ atstovas Mattas Hutchinsonas leidiniui tvirtino, kad jaunų žmonių finansinės galimybės dažnai prasilenkia su lūkesčiais, daugeliui tai gali sukelti šoką. Išeitis – atvirai pasikalbėti su draugais ir paaiškinti situaciją. Tokiu atveju yra didelė tikimybė, kad žmogus bus suprastas ir išsaugos draugystę.

 


Rašyti komentarą...
O
Ona
2019-08-23 12:46:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia protingai eiti, tai visur nueisj
Atsakyti
0

A
Aiškiaregis
2019-08-23 13:18:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
daugeliui jaunavedžių vestuvės virsta pasipinigavimu. Štai kur problem,. jaunavedžiai sudaro tokias sąlygas ir jie tikrai praras draugus.
Atsakyti
0

P
PP
2019-08-23 13:53:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laukinio kapitalizmo egzistavimo dėka dauguma Lietuvos jaunimėlio sustumta į užsienio bankininko kišenę dėl būsto ,taigi jie priversti emigruoti arba gyvena pusbadžiu ir sukandę dantis lenkia nugaras prichvatizatoriams. Kiek vagių sėdi už grotų pasisavinę valstybės turtą privatizacijos laikotarpiu? Neregėta emigracija iš Tėvynės yra neteisybės ir blogo valstybės valdymo priežastis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų