Džordžijos pakelėje – maiše mirčiai paliktas ką tik gimęs kūdikis

Kūdikis maiše – kitaip nepavadinsi tokio vaizdo. Ir tai ne juokas, o liūdna istorija, tiesa, laimingai pasibaigusi. Džordžijos valstijos pareigūnų vaizdo kameros užfiksavo neįtikėtiną plastikiniame maiše išmesto kūdikio istoriją.

Kūdikio pagalbos šauksmą su šeima išgirdęs JAV Džordžijos valstijos gyventojas su policijos pareigūnu atsargiai atidaro plastikinį maišelį. Jame ką tik gimęs nuošalioje vietoje netoli kelio paliktas kūdikis. Pareigūnas atsargiai sušildo mažylį, o netrukus į įvykio vietą atskuba ir medikai.

Džordžijos valstijos Forsaito apygardos šerifo biuras mėnesio pradžioje fiksuotą vaizdo medžiagą platina tikėdamiesi surinkti daugiau informacijos apie šį įvykį, galimai rasti taip su kūdikiu pasielgusius žmones. Šerifo biuras mergaitę pavadino Indija. Skelbiama, kad ji sveikutėlė.


Rašyti komentarą...
A
Anonimas
2019-06-27 12:37:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dieve varksele, aciu dievui kad jai viskas gerai ir kad ja rado, kaip taip galima elktis su savo vaiku man nedaeina, cia psihiskai nesveikas turi buti zmogus kad taip padarytu, kokie baisus dalykai vyksta jetau jetau.. toki mazuliuka
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų