Rašyti komentarą...
Ar manes vieno sociologai neitikina?
Tai, kad nepavyko nustatyti tiksliau turėtų skatinti pasigerinti imties pasirinkimo metodiką, o ne galvoti visokius keistus pasiteisinimus dėl referendumo sukeltus iškraipymus, miškuose gyvenančių liberalų (kai realybėje jie kaip tik gauna daugiausia balsų būtent miestuose) ar bijančių prisipažinti rinkėjų.
tikriausiai Racas pasake RAIT kas laimes ir taip sutaupe ant apklausos, o pinigus pasidalijo. Rusijoje gi krize, gal ambasada nebe periodiskai pervedimus daro
Šitie atsiprašant "tyrimai"-apskritai nepasitvirtino nei vieną sykį, nei prieš jokius rinkimus. Užtenka prisiminti Bobelį, kurio populiarumas socialogų tyrimuose būdavo apie 80% procentų, o per rinkimus Bobelis surinko tik 3 % procentus. Kiek kartų buvo atliekamos socialogų apklausos-jos niekada nepasitvirtino. Išvada viena-arba žmonės visada meluoja, arba visi tie "tyrimai" ir "tyrėjai" yra paprasčiausiai nupirkti ir savo apklausose nurodo užsakytus ir apmokėtus skaičius. Labai "įdomiai" tokiom apklausom nustatomas Lietuvos korupcijos koficientas. Kvaila pasitikėt tokiom "apklausom" apie korupciją, kai žmonės meluoja paprastesnėse situacijose, kad ir nurodydami mėgstamą politiką.
gaidis palučiajetsia su tokiais tyrimais
Pamiršau pasakyti: Kakariekūūūūū!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
parduodu palankias apklausas
Aklos vištos geriau gaudosi aplinkoje, nei mokyti "saciolagai":))))
Jeigu tiketi gaidziu, tai tos kontoros gyvena is rinkos tyrimu. Nu bet jolki p;alki - kaip galima uzsakineti tysimus pas idiotus? :))
nu jei statuose 3 proc paklaida tai pas mus cia su tokiu "profesionalumu" ir tokiu finansavimu minimum 5-7 paklaida turi buti... nu ir tada tos apklausos jau realios :) o kad i rinkimus ateis 90 proc rinkeju tai nors kiek sveiko proto turintis zmogus tokiu rezultatu viesai neskelbtu... tada jau geriau is kavos itrsciu sprest...
Į viršų