Žvėriškai rungtyniavęs Ja Morantas vedė Memfio „Grizzlies“ (37-23) į pergalę namuose 121:109 (26:22; 20:27; 47:35; 28:25) prieš Los Andželo „Lakers“ (29-33) krepšininkus.

J. Morantas aikštėje praleido 33 minutes, per kurias pelnė 39 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Memfio ekipa atgijo trečiajame kėlinyje, kai pelnė daugiau taškų, negu per pirmus du kėlinius sudėjus. Įspūdingai rungtyniavęs J. Morantas trečiame ketvirtyje pelnė net 28 taškus ir atsilikimą pavertė pranašumu.

Po šio vakaro gynėjas tapo daugiausiai per vieną kėlinį taškų pelniusiu krepšininku Memfio klubo istorijoje.

„Lakers“ šiame mače vertėsi be savo lyderio LeBrono Jameso, kuris dėl patirtos čiurnos traumos rungtyniauti negalės mažiausiai pora savaičių. Taip pat mačą praleido čiiurnos traumą besigydantis D'Angelo Russellas.

„Grizzlies“: Ja Morantas 39 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Xavieras Tillmanas 18 (11 atk. kam., 2 rez. perd.), Jarenas Jacksonas (7 atk. kam.) ir Desmondas Bane'as (5 atk. kam. 3 rez. perd. ) po 16, Dillonas Brooksas (3 atk. kam., 2 rez. perd.) ir Tyusas Jonesas (1 atk. kam. 4 rez. perd.) po 7.

„Lakers“: Anthony Davisas 28 (19 atk. kam.), Lonnie Walkeris 21 (4 atk. kam., 1 rez. perd.), Austinas Reavesas 17 (2 atk. kam., 7 rez. perd.), Malikas Beasley 12 (3 atk. kam., 2 rez. perd.), Dennisas Schroderis 10 (4 atk. kam., 10 rez. perd.), Rui Hachimura 9  (5 atk. kam., 1 rez. perd.).