NKL dėl įtarimų nesąžiningu žaidimu diskvalifikuotas Edvinas Šeškus galės sugrįžti į elitinį Lietuvos krepšinio divizioną – LKL čempionatą. Krepšininko tėvas ir treneris Virginijus Šeškus norėjo sūnų matyti Prienų-Birštono „Vytauto“ gretose, tačiau lygos vadovai laukė NKL paaiškinimo, už kokius nusižengimus krepšininkas buvo pašalintas iš lygos.

Gavus Nacionalinės krepšinio lygos oficialų atsakymą į užklausimą, tapo aišku, kad krepšininko diskvalifikacija galioja tik NKL organizuojamose varžybose.

Nors NKL sprendimas nedraudžia registruoti žaidėją kitose lygose, LKL skirdama ypatingą dėmesį prevencijai su lažybomis sporte ir nesąžiningu žaidimu, lauks LKF etikos, drausmės ir apeliacinės komisijos sprendimo. Vadovaujantis LKF etikos ir drausmės kodeksu, E.Šeškui pateikus apelialicinį skundą LKF etikos, drausmės ir apeliacinei komisijai, NKL drausmės komisijos priimto sprendimo galiojimas sustabdomas.

„Lietuvos krepšinio lyga turi patvirtinimą, kad Edvinas Šeškus, gindamas savo garbę ir teises, įteikė apeliaciją LKF etikos, drausmės ir apeliacinei komisijai. Šiuo pagrindu LKL registruoja Edviną Šeškų Prienų-Birštono „Vytauto“ komandoje ir laukia galutinio LKF etikos, drausmės ir apeliacinės komisijos sprendimo“, – teigė LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas.

Edvinas Šeškus oficialiai tapo „Vytauto“ komandos nariu ir LKL čempionate į aikštelę galės išbėgti šio vakaro rungtynėse su „Neptūno“ ekipa.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų